Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok,175cm és...

17 éves srác vagyok,175cm és 76 kiló. Szeretnék nyárig lefogyni olyan 60 kilóra. Eddig úgy étkeztem, hogy cola, hamburger, stb. Sikerült átállnom arra, hogy csak vizet iszom, kenyeret sem eszem, elkezdtem mozogni. Lehetséges ennyit fogyni nyárig?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék írni, hogy nem fogyókúrázni szeretnék hanem diétázni, hisz nem örülnék ha fele annyi idő alatt a duplája jönne vissza. Itt leginkább életmód változtatásról lenne szó, hisz eddig tényleg csak itthon ültem, zenét hallgattam, rendeltem a pizzákat, hamburgereket, stb...most pár napja nem eszek ilyeneket, leszoktam coláról,kenyérről. Reggelire legtöbbször tojást eszem sok zöldséggel aztán egy óra múlva igyekszem olyan súlyzós edzést végezni, hogy izzadjak. A futást is szeretném majd elkezdeni, csak ahhoz még kell a motiváció... :) Számomra leginkább az lenne a cél, hogy jó sima hasam legyen, nem az a legfontosabb célom, hogy teknősbéka kockahasam legyen. Leginkább csípőre, hasra és mellre vagyok elhízva de tisztában vagyok azzal, hogy ha fogyok akkor mindenhonnan. Izomveszteség nem annyira zavarna, hisz miután sikerülne leadnom a felesleget elszeretnék kezdeni rendszeresen edzeni.
2014. dec. 19. 14:20
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóismétlésért bocsánatot kérek. :D
2014. dec. 19. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Arra következtetek az írásodból, hogy elégé képben vagy és jól látod a dolgokat:) ritka, hogy manapság valaki nem egyből a koplalásra gondol. A leírtak alapján pedig a célod is teljesen reálisnak tűnik.

Edzés szempontjából le tudnád írni mit tervezel?

2014. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Edzés alatt azt értem, hogy nem szeretnék majd versenyző lenni semmiféle kategóriában hisz nem az a legfőbb célom az életben, hogy kitűnjek a testemmel. Leginkább a közérzetem miatt akarom majd csinálni de mindenre oda akarok majd figyelni, beleértve a lábamat is! :D Mindig férfias szeretnék maradni a koromhoz, ennyi az egész. Mosolyogva nézhessek majd a tükörbe, a nők érezzék magukat biztonságban mellettem. Na meg persze az is bennem van, hogy ha meglátnak félmeztelenül akkor esetleg meg is kívánjanak de gondolom ez természetes, hogy ez is jól esne. :D :D
2014. dec. 19. 17:03
 5/7 A kérdező kommentje:

Kerestem képet ami úgymond tükrözné az "álom" testemet...ezt találtam legközelebbinek: [link]

Én ezzel már teljesen meglennék elégedve, kivitelezhető?

2014. dec. 19. 17:20
 6/7 anonim válasza:
Ha kitartó vagy, akkor bármi lehetséges. Persze, ebbe néha beleszól a genetika. Én lány vagyok, 15 éves, 172 cm, és jelen pillanatban 77 kg. Mindig is próbáltam fogyni, sosem ment. Most viszont elhatároztam, hogy menni fog, le is ment 2 kg:) Ez egyenlőre elég kevés, de persze nem vagyok türelmetlen, és ennek is nagyon örülök. Nálam mindig az van, hogy visszahízok, olyankor általában abba is hagyom. Utána olvastam ennek, ez természetes, szóval azt ajánlom neked is, hogyha esetleg a másik irányba billen a mérleg, mint ahogy szeretnéd, akkor se add fel, menni fog az :)
2014. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A képen nem egy hatvankilós ember van! Én 1,80 vagyok, egyszer lefogytam 70 kg-ra és iszonyat rosszul éreztem magam, igaz volt rajtam némi izom is, szóval eléggé szálkás voltam kockahassal. Szerintem egyszerűbb ha először izmot építesz fel és aztán fogsz le, hogy ne kelljen olyan sokáig fogynod és ne kelljen olyan mélyre menni, ami a kilókat illeti. De te tudod!
2014. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!