Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy még fogyok?...

Hogy lehet, hogy még fogyok? Híznom kéne. Nem?

Figyelt kérdés
Szóval evészavart diagnosztizáltak nálam (60rol 47re fogytam koplalással-800-1000kcal) és most híznom kéne, mert járok pszichologushoz és azt mondták bekell feküdnöm ha nem hízok, így 1 hete elkezdtem napi 1700kcalt enni, és olyanokat is amiket elotte nem..ma pl mekibe ettem, tegnap dödöllét tejföllel teát már mézzel iszom stb..szóval elég hirtelen a váltás. Tegnap kellett visszamennem, es nemhogy hiztam de még fogytam is 1,5kg-ot (pedig kozvetlen meres elott ettem direkt) pedig en tenyleg azthittem mar hizni fogok ettol...feltem is.. Mitol lehet ez? Pedig azthallottam h koplalas utan rogton raktároz a szervezet...Lehet nem elég az 1700kcal hogy hízzak?? 16/L168cm,45-46kg
2014. dec. 19. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert már nagyon legyengült a tested, hosszabb idő kell, hogy rendbe jöjjön.
2014. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
van aki genetikailag nem hízik.én a te korodban elég nagy darab voltam.aztán elkezdtem fogyni.pedg ugyanazt ettem és ugyanannyit.most napi 3ezer kalória se látszik meg rajtam.
2014. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem gyengültem le..nem lettem ám ilyen csontváz vagy ilyesmi.. azért furcsa ez egy kicsit nekem..
2014. dec. 19. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyengült testhez nem kell csontvázzá válni, kimerülté válik hosszabb koplalás után a fogyás mértékétől függetlenül.
2014. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. és akkor ha ezvisszaáll, akkor gyorsan megfogok hízni?
2014. dec. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!