Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? (SURGOS)

Hogyan fogyjak le? (SURGOS)

Figyelt kérdés
14 eves vagyok,66 kg es 164 cm. a teli szunet ugyebar 16 napos.le szeretnek adni legalabb 10 kilot,tudom ez 'lehetetlen'.de segutsetek.ossze tudtok allitani egy etkezesi rendet?vagy,inkabb linkelni ilyenek.vagy napi programokat (edzes,etkezes) irni?nagyon halas lennek.koszonom😊

2014. dec. 19. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
10 kilót 2 hét alatt? Egy hét alatt 1 kiló sem megy le nem hogy 5 :'D
2014. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul a téli szünet pont nem a fogyás ideje, mert majd úgyis elcsábítanak a sok kajával ha így állsz hozzá (bocsi)
2014. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És miért pont a téli szünet?

Lefogyni nem egyik napról a másikra lehet, hanem hosszú kitartó és odafigyelő életmóddal sok mozgással együtt.

Ha már szünet: a nyári szünet 2 és fél hónap. :D Akkor nem egyszerűbb lett volna?

Kerüld az édességeket, a kajának nem minősülő dolgokat, a cukros üdítőket, mozogj sokat, légy kitartó és lesz eredménye. :)

2014. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norbert2525 válasza:

Szia nekem saját tapasztalataim vannak!Én a legjobb fogyásnak a futást ajánlanám stresszoldó és ha kitartó vagy akkor kb 4 hónap alatt képes leszel kB 15 kilót leadni,14 éves vagy fejlődő szervezet,koplalni nem lehet ha nem koplalsz akkor szépen fognak fejlődni az izmaid ajánlanék neked reggelire egy finom kefirt 2 kiflivel ha szereted a paprikát akkor egyél hozzá ebédre leves kis főétel a lényeg hogy nagyon kevés tésztát krumplit tojást és cukrot vigyél be! Estére inkább gyümölcsöt vagy valami könnyű kaját 6 óra után ne egyél,testalkatodtól függően kezd a futást ha kövér vagy esetleg akkor csak 5 10 percet fuss fokozatosan többet de mértékkel idő kell mindenhez!Sok sikert és legyél kitartó megéri mert én is így kezdtem és mára érzem a jóleső tekinteteket és ami a legfontosabb hogy nagyon jól érzem magam!

Üdv:Norbi :)

2014. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez r*hadt egészségtelen de ha ez a vágyad nem kell enni kedvesem, max akkor amikor nagyon megéhezel ez egy nap lehetőleg egyszer akkor is 400 kcal allatt, nem halsz meg nem kerülsz korházba ha ezt két hétig csinálod, csak legyengülsz. Ezzel 3 naponta minimum 1 kg lemegy, ha sportolsz is mellé akkor több, de azt ugyse bírnád- Ez gyors buta módszer. Ha teheted inkább csináld rendesen.
2014. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
15 kilót nem tudsz lefogyni.Maximum 3-5 kiló. De egyébként ha 66 kiló vagy annyira kövér nem lehetsz ,csontodtól is függ hány kiló vagy.De ezt így nem lehet csinálni hogy 16 nap alatt..Ehez sok idő kell.Nagyon sok.
2014. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!