Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogadja meg az új évre,...

Ki fogadja meg az új évre, hogy lefogy?

Figyelt kérdés
Én ide tartozom, 170 cm-hez 75 kg körül vagyok, bár most az ünnepek alatt biztosan híztam egy kicsit. Már nagyon várom, hogy életmódot váltsak, de várok az új évig, mert úgy az igazi. :D
2014. dec. 27. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
hajrá, nekem az ilyen dátumkitűzős dolgok nem szoktak bejönni
2014. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én biztos. Vagyis azt, hogy nyárra jobban nézzek ki. Bár életmódot nem hiszem, hogy váltani fogok, az eddig nem jött be. De sokkal többet fogok egy adott testrészre edzeni. 160cm/58kg
2014. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én holnap kezdem, bár eddig is fogyóztam, már ment is le, csak 1 napra volt felfüggesztve. Szilveszter az jó, kaszinó tojás, sonkatekercs, nálunk nincs süti, csak sós, abból meg nem eszek.De hajrá, ugyanilyen adatokkal rendelkezem csak -2, 3cm-vel kisebb vagyok.
2014. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a majd hétfőtől/új évtől elkezdem dolog az esetek 95%-ában nem szokott bejönni csak úgy szólok... Addig tart a lelkesedés ameddig nem kell cselekedni. Kezdd el ma, annak lenne értelme, nem halogatni. Mi változik attól, hogy 2015-öt mutat a naptár?
2014. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg itt vannak az ünnepek, a karácsonyról hátramaradt rengeteg kaja, nem most fogok nekiállni diétázni.... Az új év kiváló alkalom arra, hogy tiszta lappal kezdjünk, ezért fogok akkor elkezdeni egészségesebben étkezni.
2014. dec. 28. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
A nem most fogok nekiállni diétázni az rossz duma :) Mert indok mindig lesz, karácsony, szilveszter, húsvét, beteg vagyok, stb :D A karácsonyi zabálásokkal nem az a 2-3 nap szokott a baj lenni, hanem hogy utána is többet esznek az emberek. Én tavaly októberben kezdtem a diétát és csak a karácsony volt egy kicsit csaló, de karácsony után másnap már visszaálltam, szilveszterkor keesebb volt a súlyom, mint karácsony előtt. Összességében 20 kg lement 1 év alatt napi 5-6 étkezéssel és rendszeres sporttal. A kezdésre a megfelelő időpont a MOST! nem a holnap, jövőre, stb...
2014. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én!:D
2014. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!