Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 175centi magas lány...

Én egy 175centi magas lány vagyok 60kg és kb 54nek nézzek ki elmondások szerint de én nem vagyok megelégedve magammal . Valahogy így szeretnék ki festeni mint a linkben a lányok mi a véleményetek? 47comb 85csipő 73derék 83mell

2010. febr. 3. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
aha, szóval 40 kilós vézna modell szeretnél lenni... csak hajrá, ha úgy jobban éreznéd magad, de amint az egyik kérdésre érkezett válasz alapján láthattuk, a srácok igenis azokat a lányokat szeretik, akiken van egy kis fognivaló...
2010. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden előítélet nélkül szerintem élőben ezek a nők ocsmányak, arról nem beszélve, hogy a férfiaknak nagy része valóban nem részesíti ezeket a gebéket előnyben.

A saját példám. Én 154 cm és 46-48 kg voltam 2 éve folyamatosan. A férjem örömére...aztán most itt vagyok alig 40kg-osan pedig nagyon sokat eszem.

Szegény párom már alig tud fogni valamit rajtam amit sajnálkozva meg is jegyez, de félve nehogy megbántson, mert látja, hogy kivagyok amiért nem tudok újra formás lenni.


Azért Te elég magas vagy rajtad a kg nem úgy látszanak. Ha nem vagy elégedett inkább izmosíts, alakítsd át magadat.

2010. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, könyörgök, az Isten szerelméért NE!!! Ezek a nők borzalmasan vékonyak, zörögnek a csontjaik, egyenesen deszkák. Ráadásul némelyiknek a hideg, fanatikus, szinte vérszomjas tekintetéről egy szado-mazo domina, vagy egy női koncentrációs tábor kegyetlen SS felvigyázója jut eszembe. Szeretem a magas lányokat (185cm magas srác vagyok), de a nőiesség is nagyon fontos számomra. Sokkal jobban tetszik a lágyság, a kerekebb idomok, a formás hátsó, a játékos keblek, mint a túlaszott csontkollekciók. A te paramétereid szerintem úgy tökéletesek, ahogyan vannak.
2010. febr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha valamiért nem vagy megelégedve magaddal, akkor próbálj meg sportolni, fogynod 100%, hogy nem kell!

Én egy 176 cm-es lány vagyok 65 kg-mal, de leírom a méreteimet, hogy össze tud magad velem hasonlítani: 54 comb, 96 fenék, 84 has, 82 mell. Én nagyon boldog vagyok, mindennap tornázom 30-40 percet, és még formálódom, de már így is jól érzem magam a bőrömben.

Alkatilag egy vékony magas lány vagy, a melleinken sajnos nem tudunk változtatni, a kifutók modelljeinek se hidd, hogy természetes mellük van, aki vékony, annak a nagy átlagban kicsi melle van, tisztelet annak a néhány, de tényleg csak néhány kivételnek.

2010. febr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csajok nálam legfeljebb a szemetet vihetnék ki...
2010. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ne akarj olyan vékony lenni. Nem jó. Én 170 cm magas vagyok és csak 47 kg sajnos. Mindig ekkora voltam. Kismamaként nagy örömömre felszedtem pár kilót. 7 hónappal szülés után sajnos ismét "eredeti" a súlyom. A csontjaim kiállnak, a ruhák nem állnak jól rajtam. Minden nadrágomhoz övet kell hordani. Én boldogan lennék 60kg. Ha változtatni szeretnél magadon járj el tornázni,aerobikozni és kicsit izmosodhatsz,de ne akarj ronda csontos lenni.
2010. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Te pont jól nézel ki úgy ahogy vagy, ezek a modellek, ne hidd, hogy egészséges amit csinálnak, a legtöbb anorexiás, bulémiás ...stb. Hánytatják magukat, persze nem mindegyik, de már hallottam olyat is. 180 cm magasak és 40 kg (vasággyal XD). Egy nő legyen nő, legyen melle és feneke. Legyen rajta kapaszkodó. Ne hidd, hogy a férfiak többségének tetszik, nekem sem jönnek be az ilyen csajok.

21/F

2010. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos ha ilyen gebe akarsz lenni, akkor koplaljál és meglesz az eredmény.
2010. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D igazából már 2hete rendszeresen futok remélem lesz valami eredménye.
2010. febr. 4. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!