Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Konditerembe mehetek csak...

Mylife33 kérdése:

Konditerembe mehetek csak futni is?

Figyelt kérdés
Arra gonolok , hogx mivel tél van nem szeretnek hidegbe jarni futni ezért gondoltam a konditerembe, de oda nem lenne furcsa ha csak futógépeznék ?

2014. dec. 29. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már ott vagy akkor súlyzózhatnál is, többet ér, mint a futás.
2014. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
törvény tiltja, legalább 20 kiló súlyt meg kell mozgatnod melyet szabadon válogatsz össze
2014. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz, egy csomó csaj szokott csak kardiózni. De az elsőnek igaza van, legalább egy kis súlyzóz edzést is nyomhatnál mellé ha már úgyis lemész:)
2014. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy mehetsz. szard le, hogy ki mit gondol.


nem csak súlyzós edzés létezik, készülhetsz pl. maratoni futásra is, ahhoz nem sokra mész súlyzók emelgetésével..


(mondom én, aki két perc alatt megunja a kardió gépeket, de akkor is. senkinek semmi köze hozzá, hogy milyen gépet használsz, mire edzel a teremben.(

2014. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár a festék száradását is nézheted, az üzemeltetőnek annyi csak az érdeke, hogy fizesd ki a jegyet.


Viszont én is azon a véleményen vagyok, ha már úgyis elmész oda, próbáld ki a többi gépet is.

2014. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!