Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A konzerv kukorica jo táplálék...

A konzerv kukorica jo táplálék összekeverve halkonzervvel? (kep)

Figyelt kérdés
[link]

#konzerv #halkonzerv #kukorica konzerv
2014. dec. 30. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Na most kukoricát nem szoktuk ajánlani annyira..


Bár most hogy így nézzük, nincs olyan magas ch tartalma. De a gi és inzulin indexe annyira nem jó.


De ha már kitaláltad ezt és jólesne, akkor szerintem elmegy egy vacsorának. Én ennék hozzá zsiradékot és savanyúságot, hogy csökkentsék az inzulinválaszt, és akkor teljesen jó lehet.

2014. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Mondjuk nem vacsoranak szántam, inkább holnapra. A zöldség segítségével nem dobja meg gyorsan az inzulin szintet?
2014. dec. 30. 20:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagyis savanyúság , bocsánat.
2014. dec. 30. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:

A savanyú.. a savak tudtommal csökkentik az inzulinválaszt, ahogyan az élelmi zsírok is.


Nyilván nem fél kiló kenyér esetén, de egy ilyen alapvetően nem ch dús étkezésnél szerintem még számít, ennyit is lehet javítani rajta. És akkor a kukorica miatt sem lesz gond, mondjuk hitem szerint.

2014. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem!:) koszonom
2014. dec. 30. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

nem.

a kukorica nem igazán fér bele az egészséges étrendbe,mert inkább gabonának tekinthető nem zöldségnek.

halhoz amit én szeretek az a paradicsom.

2014. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az meg burgonyaféle, ha nagyon bele akarunk menni, abban is lehet (elméleti szinten) kivetnivalót találni.


Miért káros a kukorica mint gabona? Nincs magas ch tartalma, kicsit tápanyagrabló csak (pellagra) de itt fogyásról volt szó, ahhoz a kukoricás tonhalkonzi.. elvileg jó.

2014. dec. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2014. dec. 31. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!