Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Gastroyal által...

Mit tudtok a Gastroyal által hirdetett fogyókúrás menükröl? Próbáltátok? Ha igen, milyen eredményt értetek el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim válasza:
Sok minden található meg az étlapon, nagyon sok újdonság van és szinte mindenkinek kínálnak kedvére való ételeket és italokat. Én többféle étrendet is próbáltam, mint pl. a Turbó kúrát ami szerintem minden fogyókúra megkezdése előtt ajánlott, mert lúgosítja a szervezetet ami tisztít, méregtelenít és helyre állítja a szervezet sav-bázis egyensúlyát. Próbáltam a 90 napos diétát is ami a szétválasztáson alapul és számomra ez volt eddig a leghatékonyabb, mert heti 1,5 kg-ot fogytam tőle. A Gastroyallal 9,3 kg-ot sikerült lefogynom és azóta további 4 kg-ot és ezt a súly azóta tartom is.... Mindenkinek csak ajánlani tudom....
2010. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
Én a Turbo Shake étrendjét is kipróbáltam a Gastroyalnak, szerintem negyon finom és tényleg nem éhezel meg tőle! Mivel alapból édesszájú vagyok, nekem a csoki shake a tuti, próbáld ki, szerintem nem fogsz csalódni benne, néhány shake-es nap és a farmerod is könnyebben rád jön, ez tapasztalat!
2010. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim válasza:
Én nem hiszem el, hogy a Norbi azért mondta fel a Gastroyallal a szerződést, mert csaltak az ételek összeállításánál......mért tettek volna ilyet? Mi hasznuk származott volna belőle?
2010. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
semmi. Ez kamu. Azért mondták ezt mert nem tud normális kaját csinálni, most se tud csak ugy megjegyzem.. :D
2010. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:

Norbi kajái: annak idején, a Kaisers árulta a süteményeit. Méregáron. Lejárati határidő előtt 2-3 nappal volt penészes valamennyi. Ott meg a Kaisers volt a hibás. Nyilván.

Amikor nekem küldték a penészes sütijét akkor is más volt a hibás. A Norbi bulija egyértelműen a pénzről szól. Van egy rendszere - ami egyébként nem rossz - az ehhez társított ételei, termékei azonban csapnivalóak.

A Gastroyal kajáiban, italaiban viszont még soha nem csalódtam. Azt kapom, amiért fizetek, a hatása pedig TÖBB, mint amit elvárok. Korrekt.

2010. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim válasza:
Én személy szerint az utolsó hozzászólással értek egyet, bár én még nem kóstoltam a Norbi kajáit és így véleményt sem szeretnék nyilvánítani róla, viszont már nem egy embertől hallottam, hogy penészes volt az étel amit tőlük rendelt. Azért biztos van annak is oka, hogy ennyien támadják......?! A Gastroyal ételei és italai nekem sem okoztak csalódást ezidáig és azt gondolom nem is fognak. Valamint nagyon tetszik az, hogy folyamatosan bővítik a repertoárt és mindenkire gondolnak. Aminek a legjobban örülök ami már egy ideje megtalálható náluk az a lugosító kávé :-)
2010. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim válasza:
Norbi kajáit én sem ismerem, csak a pékségébe szoktam nagynéha menni. De olvastam már cifrákat én is, de a gastryoalos kaját eddig tökéletesen megfeleltek mindig, nem volt gond velük egy piillanatig sem. Finomak is meg minőségileg is rendben vannak teljesen.
2010. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim válasza:
A Turbó fogyókúrát fogom rendelni jövő hétre, remélem beindítja a fogyást újra, mert most stagnálok megint. Eddig úgy volt, hogy az ABC és a turbó váltogatásával szépen peregtek le a kilók.
2010. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 renii92 válasza:
Sziasztok. Én jövő héttől próbálom ki a diétát, de az itt olvasottak alapján nagyon eredményesnek tűnik. Remélem én is ilyen sikerrel járok.
2010. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim válasza:
renii92: hajrá és kitartás, mindenképpen számolj majd be mik a tapasztalatok! Ma például vacsira az ABC étrendben pörkölt volt zsírégető galuskával :D melyik fogyókúrában eszel galuskát vacsira? :D
2010. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!