Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eszek egy almát este 11kor...

Ha eszek egy almát este 11kor az a gyomromnak rossz vagy hízlal? Esetleg mindkettő? Vagy nincs gond vele?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hízlal, max. savad lesz, na most kérdés, hogy ez a te gyomrodnak jó vagy rossz, mert van, akinek kifejezetten árt, de van, akinek meg pont erre van szüksége. De nem alakformálás szempontjából, hanem egészségi szempontból. Hasonló, nem pont ugyanez, de például egyik kolléganőm csak elvétve ehet édeset, mert nem bírja rendesen megemészteni valami miatt.
2010. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcs nem hízlal. Ezt kellene felfogni. Hülyeségnek tartom, hogy este már ne együnk gyümölcsöt, mert a gyümölcscukor, meg ilyenek stb. Baromság. Én 18 kg-ot adtam le, és akkor ettem gyümölcsöt, amikor megkívántam. Este is leszaladt egy-két narancs, alma. Nem ettől nem fogy valaki, hanem attól, hogy nem tartja be a diétát. Az elsőnek a gyomorsavban igaza lehet. Bár nekem semmi sem nyomja fel, de van akinek igen.

Szóval akár éjfélkor is egyél gyümölcsöt, ha kívánod.

2010. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lezs gond belőle. Inkább ezt edd mint csokit este.
2010. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!