Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha heti 1 kg-ot fogyok, akkor...

Ha heti 1 kg-ot fogyok, akkor kb hanyadik heten fog latszani valtozas?

Figyelt kérdés
167 cm 66 kg. Tudom, hogy nem mindegy, hogy zsirbol megy, vagy vizbol, de kb mikorra varhatok valtozast. Nem szeretnem azt, hogy par nap utan varoma csodat es semmi
2015. jan. 3. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem két hét után mondták, hogy látszik.
2015. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen súllyal nem fog menni a heti egy kiló, ahhoz jóval nagyobb túlsúly kellene. Látszat egyénfüggő, mivel naponta látod magad, így nagyobb fogyás is észrevétlen tud maradni, csak a ruhákon érezhető.
2015. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fog menni heti 1 kg, mivel kaloriabazison szamolom a kaloriakat....
2015. jan. 3. 20:40
 4/5 anonim válasza:

hát. Szerintem 63 kilósan már fog látszani. De am ilyenkor már nálad nem a súly számít, mert gondolj bele, a plötyiből (zsír) a nagyobb adag ér annyit mint az izomból a kevesebb. Szóval és tornázást javaslok és inkább centiben valamint a tested/bőröd feszességében nézd^^ persz pár kilót fogyhatsz, de amikor 60nál vagy és jobban akarsz kinézni, akkor izomizomizom építés *nyugi ha nem napi 4-5+ órában csinálod több éven keresztül, nem leszel budybuilderes, csak szexin izmos és egészséges:3*

Nagyon szurkolok és egyre jobban fogsz kinézni szerintem belőled kb 2 hónap leforgása alatt bomba jó csajt lehetne csinálni:) hajrá

2015. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Fog menni heti 1 kg, mivel kaloriabazison szamolom a kaloriakat...."


Az egyáltalán nem garantál semmit, az egy kalkulátor, úgy számol a testtel, mint egy géppel, amit nem befolyásol pl. az össszzsír mennyisége. A test viszont nem mindig működik ugyanúgy, így nem lehet a fogyásütemmel lineárisan számolni.


Kérdésre válaszolva: Közel 8kg-o adtam le egészségesen, változást egyáltalán nem látok, annak ellenére sem, hogy a ruhatáram cserére szorult.

2015. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!