Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok kalóriamentes...

Mondanátok kalóriamentes ételt, és hatásos sportot itthonra?

Figyelt kérdés

sziasztok! 12 éves vagyok és 50 kg ,legalább 42 kg szeretnék lenni..

Tudnátok mondani valami hatásos diétát és sportot itthon? Az akarat nagyon megvan bennem csak nem tudom elkezdeni. Köszönöm előre is :) !



2015. jan. 7. 21:51
 1/3 anonim válasza:

Kalóriamentes étel nem létezik.

Tornázzál!

De mindenek előtt kicsit ásd bele magad a témába.

Pl: Olvasd el a sárga kapszula című könyvet, hogy szerezzél némi ismeretet a témában. Googleba beírod és ott is van az ingyenes letöltése pdf-ben.

Mellesleg ebben a korban nem nagyon célravezető a fogyókúra. A tested növekedésben van, most fogsz nőiesedni. Szerintem figyelj oda, hogy mit eszel, mennyit és mozogj hetente 3-4 alkalommal. Ennyi elég, 12 évesen az ötven kiló normális, talán még több is lehetnél (de ez mondjuk attól függ hány cm vagy -és ahogy mondtam - most fejlődésben vagy)

2015. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se különösen fogyóznék a helyedben. Miket szoktál enni? A cukros dolgokat, sütiket csokikat, fehér kenyeret, és üdítőket kéne kihagynod az étrendedből és elkezdeni valamit mozogni. Én pl szerettem a pilatest és a zumbát, most a yogával próbálkozok
2015. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) olyan 155 vagyok.

Igen, lehet hogy nem annyi cukros üdítőt kéne inni.

2015. jan. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!