Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van 3 hónapom 10-15 kiló...

Van 3 hónapom 10-15 kiló leadására. Melyik diétát válasszam, ki mire esküszik?

Figyelt kérdés
Elég elszánt vagyok, de valami olcsó, nem külön kiadásos módszert várok mindenképp. Mozgásba kocogás hazafelé belefér, de bevallom nem szeretném hogy a család kifejezetten megtudja hogy fogyni szeretnék, szóval külön testmozgás nem igazán játszik.
2015. jan. 9. 03:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Rossz kategória, remek. :(*
2015. jan. 9. 03:16
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

" Melyik diétát válasszam "


-egyiket sem

2015. jan. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
VEGÁN dieta
2015. jan. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha diétázol, akkor mihelyst utána kicsit többet eszel, rögtön visszahízod, ugyanis a szervezeted emlékezni fog a koplalásra, ezért mihelyt tud tartalékolni, meg is teszi. Változtass életmódot, több zöldség, gyümölcs, rizs. Kevesebb cukor, tészta, krumpli. Viszont mozogni mindenképpen kell mellé! Különben a megnyúlt bőröd nem tudja követni a fogyás ütemét, és lógni fog. Diéta nélkül, egészséges táplálkozással, mozgással heti egy kiló mínusszal számolhatsz.
2015. jan. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

A vilag legegyszerubb dietajat valasztd, ami amugy az egyetlen mukodo is egyben:


egyel kevesebb kaloriat mint amennyit felhasznalsz. Ha igy teszel, fogyni fogsz.


A sport nem feltetlenul szukseges, csak rasegit a fogyasra azzal, hogy noveli a kaloriafelhasznalast.


Amugy 3 honap alatt 15 kilo ugy hogy lovesed sincs a temarol teljesen irrealis.

2015. jan. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónap alatt 15 kg-t fogytam sporttal és megfelelő táplálkozással. Minden egyes nap 1 óra bicikli + a kajám is teljesen rendben volt (kajákat ne kiskegyed meg ilyen szarokon keress, hanem testépítős honlapokon)
2015. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Olvass utána:

1./ Kalória-számolásos módszer = több kcal-t égetsz el naponta tornával, egyéb mozgással, mint amennyit megeszel = teljesen mindegy, mit eszel. Jó segítség hozzá: KalóriaBázis.hu.

2./ Ha még mellé-teszed a Norbi-féle kódok alkalmazását = 1-es kódú kajákat egész nap, 2-es kódú kaját reggeltől d.u. 3-ig, 3-as kódú kajákat reggeltől délig


Persze napi rendszeres mozgás nélkül, csak az étkezési szokások módosításával nem fogsz elérni semmit!

2015. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Én most úgy fogyok, hogy sokszor eszem barna rizst, ami gyorsítja az emésztést, és halat eszem hozzá, vagy csirkehúst. A sparba veszek vödrös narancsot és facsarok narancslevet és azt iszom, vagy gyümölcsteát főzök cuko nélkül , de nyomok bele egy citromot és egy narancsot is.

Eléggé telít ez és fogyaszt, mert 66 kilóról lefogytam 62-re 4 nap alatt. Persze a zabálást azt próbálom visszafogni és édességet nem eszem így külön, de a narancs elég édes és finom.

2015. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Update
2015. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Update/szénhidrátszegény/szálkásító (meg talán a paleót is ide lehet venni) - ezek nagyjából ugyanazok más néven. Kezdetben érdemes mellé még a kalóriát is számolni, hogy az adagok mérete rendben legyen, később erre már nincs szükség. Sárga kapszulát ajánlom elolvasásra.
2015. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!