Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 103kiló vagyok 175cm. Le...

103kiló vagyok 175cm. Le lehet fogyni május végéig, tehát közel 4 hónap alatt kb.40 kilót? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

szülés alatt és szoptatás alatt híztam 30 kilót. 3hónapig csináltam a 90napos fogyót 11kilót fogytam vele, de 1 hónapja abbahagytam és 7kiló vissza is jött...

Hogy fogyózzak? gyorsan szeretnék, látványos fogyást. Tudom, hogy a gyors fogyás hamar visszajön stb., de már utálok tükörbe nézni. Muszáj lenne lefogynom!


2010. febr. 5. 23:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%
Írd le, hogy jelenleg mit eszel, mennyit, mozogsz-e, van-e valami betegség, ami beleszólhat (cukor, vérnyomás...), ezek nélkül csak vaktában lehet ajánlani, de nem biztos, hogy jót.
2010. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha tudod, hogy a gyors fogyás nagyrésze vissza is jön (és akkor még örülj, ha nem több) akkor minek akasrz mégis így lefogyni? 40 kg normál módon esélytelen, vagy ha igen, akkor 50 fog visszajönni. Inkább lassan, de az tartós is lesz.
2010. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyik kozeli ismerosom vilageleteben duci volt. Most 23 eves. Mar van ket gyereke, es a terhessegek alatt is sokat szedett fel. Miutan a kisebbik is abbahagyta a szopizast, elhatarozta hogy ennek vegetvet, de mivel soha semmilyen fogyokura nem jott be, egyszeruen nem fogyozik, hanem nem eszik kenyeret, semmilyen formaban. Eleg nehez ugy, de neki bevalt. Mazsan felul volt amikor kezdte, most azthiszem olyan 75-nel tart. Es meg mindig fogy. Az anyukaja azt mondta soha nem volt meg ilyen vekony mint most, 2 gyerek utan:) Emelett sokat setal, mozog. Nem tudom mennyi ido alatt adta le, tavaly kezdte, talan osszel, szoval majusig igy biztos nem adsz le annyit, de hosszabb tavan talan egy probat meger:)
2010. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Mozgjal! Mindekeppen mzogjal, es ha lhet utana ulj be a szaunaba is, ha van ra lehetoseg.

Este 7 utan mar ne egyel vagy max egy joghurtot egy hamlettel.

Es mindenkepp az edes legyen cardio edzes.

Futgepen, gyors gyaloglas pl. hegynek. 1 ora. Utana egy kis alakformals celzottan, belso comb, kulso comb stb.

De az egy ora cardi legyen meg mindig!

Ne azzal akarj fgyni, hogy valami igen durva dietat megcsinalsz.

Mert csak kikszul a szrvezeted, es ingerult leszel a gyerkoccel es az nem jo egyikotoknek sem.

inkabb adj magadnak idot nyar vegeig s legyen egy utem.

Ha mar latod, hogy megy l ugyis lesz sikerelmeny, es jobban is fogd magad erezni ebben biztos vagyok!

2010. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

1kg zsír 9000 kalória.

40kg zsír 360000kalória.

4hónap=120nap

Tehát napi 3000 kalóriával kéne a kalóriaszükségleted alá menni. Vagyis nem enni semmit és futni 2 órát naponta. Szerinted lehetséges?


40kg-ot kemény diétával és sporttal 2011 május végére tudsz leadni.

2010. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
meg lehetne csinálni ha 150kg lennél :D sokból könnyű fogyni szerintem 1 fél év alatt ha leadsz 30at az már 73 kg elég jó teljesítmény! hajrá
2010. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1kg zsír 9000 kalória.

40kg zsír 360000kalória. azért ezt nem tartom reálisnak mert ha fogysz nem csak a zsírból ..

2010. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
úgy van igazat adok az utolsónak
2010. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nincs vérnyomás problémám, cukrom stb.

Sportolni nem sportolok, de épp most keresek neten a környéken helyet, ahol lehet aerobicozni és ha találok, akkor veszek bérletet, mert ezzel tudom magam kényszeríteni, hogy második alkalommal is elmenjek :)

A pajzsmirigyem elvileg most rendben van, de a hormonjaim nincsenek rendben, mert a menszeszem is nagyon problémás. Voltam orvosnál, de egyelőre nem tudnak mit csinálni vele...

A t.u.r.b.o diétáról hallottatok? elvileg azzal sokat és hamar lehet fogyni...

2010. febr. 6. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Azért írok, mert kb. én is ugyanilyen kondíciókkal indultam a fogyásnak. Szerintem nem érdemes túlbonyolítani, mert elveszel a részletekben, és elmegy a kedved az egésztől. Nekem egyszerűen ez volt a receptem: napi 600-800 kcal. Soha nem több. 8 hónap alatt ment le 38 kg. Nem mozogtam semmit, nem jött vissza azóta sem de nem is zabálok...

Sok sikert!!

2010. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!