Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges?

Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék tippeket kapni, hogyan lehetséges a leghamarabb, de a legtovább tartó fogyási módszer? Esetleg valami személyes tapasztalat? Koplalni koplaltam már, de utána a 2-szeresét szedtem vissza.. Köszönöm a válaszokat!!

2015. jan. 9. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Okosan összerakott ketogén étrend a leggyorsabb.
2015. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
93%
Csak a ketogén diétát ne kérlek
2015. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Jelentkezz a kalóriabázis.hu-ra, ott tudod vezetni, hoyg miböl mennyit eszel, mennyit használsz fel. A fórumon meg a régebbiektöl sok hasznos tanácsot kaphatsz.


A ketogén diétát ne próbáld ki, mert igen komoly bajaid lehetnek belöle.

2015. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó két válaszoló vagy alaptalanul írnak a ketogén étrendről (hiszen emberek szeretnek baromságokat fecsegni, részemről például a kalóriabázis hülyeség, hiszen önmagában még semmit sem ér, hogy egy adatbázisban összegyűjtik mindenféle ételféle ÁTLAGOS kalóriatartalmát, tápanyagtartalmát. ettől még nem lesz jó senkinek sem a metabolizmusa. ketogén étrend mellett igen, sőt..)


...sőt

[link]


Akik leszólják a ketogén étrendet, azok vajon hogyan érnék el ezt? Sehogyan, álmodoznak róla de nem érik el.


Szóljon mentségükre: A ketogént lehet rosszul is csinálni, és arról én is lebeszélnék mindenkit. De talán nem a rosszul kivitelezett ketogén étrendet kellene alapul venni, amire sok embernek szüksége lenne fogyáshoz, gyógyuláshoz, egészségmegőrzéshez..

2015. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hús, zöldség, tojás, túró, gyümölcs, 3 óránként, sport

Sokszor kifejtettem már de szerintem ennyiből is érthető a lényeg :D Én utálom az ilyen-olyan diétákat, egészségesen kell étkezni, mozogni és nincs súlyprobléma

2015. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig amit leírtál, az pl. gluténmentes lowcarb diéta. Utálat ide, utálat oda azért használod/ajánlod. :D
2015. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
"egészségesen kell étkezni, mozogni és nincs súlyprobléma" - leszámítva ha valamilyen egészségügyi probléma nem engedi. Akkor fordulj orvoshoz. Lehet pl pajzsmirigyes vagy.
2015. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gugugaga12 válasza:
0%
Hány kiló vagy?????? Én igazán nem tudok tippeket adni mert 150cm és 35kg vagyok!!!!!!!! Hát te egy dagatt disznó lehetsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Bírom, ahogy a 82%-os szapulja a ketogént, aztán leírja azokat az ételeket, hogy a ketogénben mit javallt enni. :D Igaza van az elsőnek, magas zsír, alacsony szénhidrát alapú táplálkozás, amivel a leggyorsabban zsírt lehet veszíteni.
2015. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Meg alapvetően egészségesen is, mert zsírt veszíteni gyorsan egy éles késsel is lehet, csak az kissé egészségkárosító is.


Gugugaga, 35 kilósoknak van saját véleménye? :D

Nem tudtam, azt hittem rajtuk csak úgy átnéz mindenki, mert nem sokat NYOMNAK a latba :D

2015. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!