Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlykontroll programmal...

Súlykontroll programmal kapcsolatban kérdések?

Figyelt kérdés

Most szeretném elkezdeni, tehát holnap indulna az első szakasz.

Megnéztem a honlapon, hogy ebben a részben mit lehet enni. A teljes kiörlésű kenyér nincs rajta a listán, de enélkül nem tudom elkézelni a reggeliket. Nyílván nem vinném túlzásb. Egy szelet kenyérről lenne szó napi szinten reggelente. Érdekelne, lehet -e ilyet, vagy inkább helyettesítsem abonettel vagy ilyesmivel?

A második kérdés, hogy pl. van írva meggy. Mivel tél van és van befőtt, én abból ennék, de nem tudom, ez megint mennyire felelne meg...

A harmadik kérdés az, hogy ebben a szakaszban mennyire szabad édesítő használni? Nem cukorra gondolok, de például mézre mondjuk teába vagy ilyesmi.


Előre is köszönöm!


2015. jan. 11. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Tulajdonképpen jókat kérdeztél.


De a kérdéseid is felvetnek kérdéseket, például mi a különbség az abonett és a teljes kiőrlésű kenyered között?


Illetve ha egyszer az ember búzaevéstől már kicsit hízott, illetve a fél világ túlsúlyos a gabonafogyasztás miatt akkor valószínűleg okkal nincsen kenyér egy diétában.


A második kérdésed a meggyről megint érdekes, diétában miért kellene cukros gyümölcsöt enni? Nyilván lehet, de miért lenne előírva? A meggy mondjuk nem túl cukros, de hogyhogy nem zöldségek szerepelnek meggy helyett?

Egyébként cukrozatlan meggybefőttet keress vagy fagyasztott meggyet.


3. kérdés, mi a különbség a méz és a cukor között? Van különbség?

2015. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem egyértelműek a kérdéseid.

1.A teljes kiőrlésű kenyér az első szakaszban tilos, tehát ha azzal kezded a reggelt az első szakaszban, akkor egész egyszerűen nem jól csinálod a Súlykontrollt. Én is így kezdtem, elmismásoltam, jó lesz az úgy is ahogy én gondolom, kis módosításokkal stb. Hát nem volt jó. Semmit se fogytam, és maradt az a puffadós érzés egész nap. Az első két nap minden bajom volt hogy nem ehettem semmilyen kenyeret. Aztán megszoktam :-) Zabos Abonett, és kész, ennyit lehet, vagy korpás kekszet.

2.Cukros befőtt 1.és 2. szakaszban nem fogyasztható, Súlykontroll könyv, 147.oldal.

3.Mesterséges édesítő használata, szabad, ez is egyértelműen le van írva a Súlykontroll szabályaiban, de méz nem, csak a 3.szakaszban. Indexe 62.

Üdv:

Rose

PS: Hónapokig csináltam, 8 kilót fogytam vele, és bármikor újrakezdeném, mert hatásos.

2015. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!