Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A párom szerint túI sokat...

A párom szerint túI sokat zabáIok?

Figyelt kérdés
Lehet csak az ünnepek miatt, de fel szaladt rám pár kiló. Eddig 58 max 60at nyomtam, most viszont 63 vagyok, rosszul is érzem magam e miatt, szinte nehezebben mozgok. A párom azzal szekál, hogy zabálok. Már magam sem tudom h valóban??? ma pl. reggel kávé (nem tudok reggelizni), 11 körül egy mákos kifli, ebédre 1 körül burgonya püré, savanyú káposzta, 1 szelet kenyér, kávé, 4 körül egy piritós és egy kávé. Tényleg annyira sokat zabálok? 24 N

2015. jan. 15. 17:39
 1/5 anonim válasza:
hát ez se nem sok, se nem zabálás
2015. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zabalas, viszont egy bagot se er. Burgonya, kenyer, makos kifli. Hol itt a feherje? Se gyumolcs, zoldsegnek is csak savanyu kaposzta...
2015. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ironizált.
2015. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem zabálás, de mivel kvázi csak rossz minőségű szénhidrátot eszel, ennél a mennyiségnél is simán zsírosodhatsz.


Egyél normális kaját.

2015. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Zöldséget és gyümölcsöt valóban keveset eszek igy télen, legfejjeb befõztöt, vagy salátát, zöldség levest, de nyàron bepótolom :)
2015. jan. 18. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!