Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 105 kg vagyok,17éves és 173cm...

105 kg vagyok,17éves és 173cm magas. Június végéig körülbelül hány kgtól tudnék megszabadulni, és milyen diétával? Valaki ajánljon valami igazán jót. A célom hogy legalább 80kg legyek! Ha ezt elérném, onnantól kezdve már, megváltozna az életem.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem 60-65-ig meg se állj..
2010. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben úgy kezdeném, hogy pont a felét enném annak, amit most. Tudom, hogy ez baromi nehéz, de hidd el, ennyi súlyfeleslegnél már ettől elég jól beindulna a fogyás. Pl amiből eddig 2 tányérral ettél, most csak eggyel szabad (de ne csalj, ne rakj rá két adagot :D).

Ha már összeszűkült a gyomrod és érzed, ennyitől már nem fogysz tovább, akkor kezdd el az ételek minőségét megváltoztatni. Pl uzsira már szendó helyett répát egyél. Ebédre igyekezz köret helyett salit, de legalábbis jóval több salit fogyasztani, mint rizst vagy krumplit. A vacsorára kell a legnagyobb hangsúlyt fordítani, jó lenne minél korábban, minél zsír- és szénhidrátmentesebb ételt fogyasztani.

A lényeg, hogy fokozatosan szoktasd rá magad az egészséges táplálkozásra. Gondolom nem a karalábétól híztál meg, tehát ezek az ételek nem állnak annyira közel hozzád. Felesleges rögtön magadba erőltetned, ha nem szívvel csinálod, nem is fogsz olyan szép eredményt elérni.

Még fiatal vagy, ha fokozatosan adod le a kilókat (tehát semmi drasztikus éhezés, stb), talán még a bőröd is visszahúzódhat.

Mozogj is valamit, ekkora súlynál a callanetics nem terhelne meg, esetleg az úszás. De vigyázz, mozgás mellett éhesebb leszel...akkor sem szabad többet enni!!

Nagyon szurkolok neked, hidd el, van miért küzdj! Szebben és egészségesebben sokkal jobb az élet!!

2010. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen mértékű túlsúlynál a leghatásosabb a Norbi diéta. + Norbi duci torna !

A dvd-t le lehet tölteni a neten pedig utánaolvashatsz a diétának.Szerezz be az első hetekre Norbi pudingot,amíg az esti nasi utáni vágyad meg nem szűnik.Az abszolút update 1-es.

Így szépen lassan megszabadulhatsz a kilóidtól. :)

2010. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kezdésnek a 80 remek cél , ha lány vagy akkor olyan 55 és 65 közé próbáld a súlyod , ha fiú akkor 70 körül már elég tűrhető hajrá hajrá
2010. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! óriási erő kell hozzá az biztos. de mostmár elegem van abból, hogy sosem voltam ilyen kövér, nem jön rám semmi új ruha, strandra szégyellek kijárni, totál beszűkült a világ számomra. és mind ez miatt, hogy kövér vagyok! valahogy a nyárig elérni egy szintet, azt tartani és onnantól már megint csak könnyebb lenne még egy keveset leadni. de mit csináljak, ha mégis annyira rám jön az éhség, hogy valami kis rágcsálni valót megennék??
2010. febr. 7. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
alma
2010. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én a te súlyoddal lennék rá se mernék gondolni a rágcsálni valóra
2013. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!