Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem diétás ebédeket...

Írnátok nekem diétás ebédeket csirkemellből? Linkelhettek is.

Figyelt kérdés
Csak nehéz azt csinálni hogy minden nap főtt csirkemellet eszek rizzsel :)
2015. jan. 18. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

tegnap csináltam székelykáposztát

fél csirkemell(20 dkg)

30 dkg savanyú káposzta

1 fej vöröshagyma

5 dkg rizs

a hagymát kevés olajon megdinsztelni,mehet hozzá a csirke felkockázva és a rizs.kb 15 percig párolni együtt közben fűszerezni

a káposztát én ki szoktam egyszer mosni.ezután mehet a husihoz.felönteni vízzel,majd olyan 10 percig főzni és kész

én úgy számoltam,hogy ez kb 600 kalória,két adagban ettem meg (hús 220,rizs 180,hagyma 40,káposzta 60,olaj,fűszerek 100)


lecsós csirke:szintén fél csirkemell,1 fej hagyma,üveges lecsó

hagyma megdinsztel,rá a husi,együtt párolni,majd amikor majdnem kész,akkor mehet rá pár evőkanál üveges lecsó.én tettem bele pár karika kolbászt is,de csak mutatóba.főztem hozzá durum masnitésztát,ez kb. 800 kalória lett,szintén két adagban ettem meg


tárkonyos csirkeraguleves:fél csirkemell,1 fej hagyma,szárított tárkony,répa,fehérrépa,1 deci 12 százalékos tejföl,1 evőkanál liszt vagy keményítő.hagyma megdinsztel,rá a husi,megszórni tárkonnyal.vízzel felengedni,fűszerek.bele a zöldség,a végén habarás


nekem van öntöttvas lapom,amit a tűzhelyre lehet tenni.azon szoktam a vékony szeletekre vágott mellet megsütni.nagyon kevés olaj kell aá,de azt is felitatom.salátával eszem


hússaláta:húst megfőzni,ősszekeverni tetzsőleges nyers zöldségekkel.leönteni kefíres ezerszigetes öntettel


rizses hús:fél mell,1 hagyma,5 dkg rizs,fagyasztott zöldség.

stb

2015. jan. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tegnap csináltam székelykáposztát

fél csirkemell(20 dkg)

30 dkg savanyú káposzta

1 fej vöröshagyma

5 dkg rizs

a hagymát kevés olajon megdinsztelni,mehet hozzá a csirke felkockázva és a rizs.kb 15 percig párolni együtt közben fűszerezni

a káposztát én ki szoktam egyszer mosni.ezután mehet a husihoz.felönteni vízzel,majd olyan 10 percig főzni és kész

én úgy számoltam,hogy ez kb 600 kalória,két adagban ettem meg (hús 220,rizs 180,hagyma 40,káposzta 60,olaj,fűszerek 100)


lecsós csirke:szintén fél csirkemell,1 fej hagyma,üveges lecsó

hagyma megdinsztel,rá a husi,együtt párolni,majd amikor majdnem kész,akkor mehet rá pár evőkanál üveges lecsó.én tettem bele pár karika kolbászt is,de csak mutatóba.főztem hozzá durum masnitésztát,ez kb. 800 kalória lett,szintén két adagban ettem meg


tárkonyos csirkeraguleves:fél csirkemell,1 fej hagyma,szárított tárkony,répa,fehérrépa,1 deci 12 százalékos tejföl,1 evőkanál liszt vagy keményítő.hagyma megdinsztel,rá a husi,megszórni tárkonnyal.vízzel felengedni,fűszerek.bele a zöldség,a végén habarás


nekem van öntöttvas lapom,amit a tűzhelyre lehet tenni.azon szoktam a vékony szeletekre vágott mellet megsütni.nagyon kevés olaj kell aá,de azt is felitatom.salátával eszem


hússaláta:húst megfőzni,összekeverni tetzsőleges nyers zöldségekkel.leönteni kefíres ezerszigetes öntettel


rizses hús:fél mell,1 hagyma,5 dkg rizs,fagyasztott zöldség.

stb

2015. jan. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szivesen
2015. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!