Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy hónap alatt...

Szerintetek egy hónap alatt lehetséges 10 kikót leadni ilyen módszerrel?

Figyelt kérdés

Szóval barátomnak szülinapja lesz egy hónap múlva. Tudom,most jöttök azzal hogy gondoltál volna erre előbb,stb...De a helyzet az,hogy most per pillanat 67 kg vagyok,és karácsony előtt még 60 voltam,tehát létszives olyat se írjatok hogy nem egy hónap alatt szedtem fel,miért akarnám egy hónap alatt leadni.A problémám az,hogy már régóta ígérgetem neki hogy újra úgy fogok kinézni,mint mikor összejöttünk.Ma sikerült elterveztetnem vele,hogyha lefogyok kilyukaszthatja a köldököm.Ezután megkérdeztem mit kér szülinapjára..ő meg hogy legyen köldök pc-d.Én erre,rendben.Persze nem csak ezért,szeretném végre felvenni a régi kedvenc cuccaimat is. És most ott tartok,hogy nyáron két hét alatt sikeresen leadtam 5kilót úgy,hogy napi 1 liter sima víz+citromlét ittam,persze pótoltam a többi vízhiányt is.Feleakkora adagokat kezdtem el enni,este 6utáni evést és a csokit/kenyeret kizárva.Akkor még csak nem is mozogtam,még is sikerült.Most viszont kétnaponkénti norbi tornára gondoltam,nem tudom ismeritek,de állítólag nagyon fárasztó és hatásos.

Valaki kérlek véleményt,hogy ilyen elszántsággal menne ez az egy hónap egyenlő mínusz 10 kiló :(


2015. jan. 23. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 10 kg lehetetlen, zsírból ennyi idő alatt örülhetnél 3-4-nek.... bár végül is, ha levágnád a lábad akkor összejönne a 10 kg.


(Azt meg mondjuk nem értem, hogy hogy lehet egy karácsony alatt 7 kg-ot felszedni.)

2015. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gondoltam a "lehetetlen" válaszra :D az úgy volt hogy több mint 20 tábla csokit megettem két hét alatt...
2015. jan. 24. 00:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen tönkrevágod magad azzal amit csinálsz... egy hétig tömöd magadba a csokit, nyáron meg 2 hétig koplaltál...egy hónap alatt ha leadsz 10 kilót azt ugye tudod, hogy tetemes részét izomból veszted, és úgyis plöttyedt leszel meg narancsbőrös?
2015. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló,ez indokod miatt szeretnék tornázni.
2015. jan. 24. 00:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom hogy a 10 kiló nem fog lemenni,de egy próbát megér,ha már múltkor is sikerült...és nem lettem se plöttyedt se narancsbőrös :)
2015. jan. 24. 00:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Csirkemellet és zöldséget egyél és igyál rengeteg vizet!
2015. jan. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem lehetséges.. de ne a kilókra koncentrálj mindenképpen hanem izmosodj.. mármint ha izmosítod a pocid és mellette diétásan étkezel, sokkal jobban fog kinézni. Semmi plötyiség, de lehet h csak öt kilót fogytál
2015. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Ne a mérleget nézd, a tükör legyen a legjobb barátod.
2015. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utólsó három válaszolónak köszönöm az értelmes válaszokat :))
2015. jan. 24. 23:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon rossz irány.

Havi 10 kg, az hetente 2,5. Hetente, hogy egészséges maradj, max. 0,5-1 kg adható le, de egy is akkor, hogyha nagyon sok rajtad a felesleg. Lehet, hogy most nem, csak fél-1-5-10 év múlva jön elő a koplalásod eredménye. Dolog, hogy most minden rendben van.

És mellé esélytelen, hogy le tudd adni, még tornával is, és diétával is.

A citromos vizet meg felejtsd el, hogy csak azt fogyasztod egész nap.

Egyél napi 5ször minimum, csak keveset, és lefekvés előtt 1 órával már ne. A szénhidrátdús ételekről mondj le, de a fehérjére figyelj oda! Ha zsírból viszel be a szervezetedbe, az nem gond, a vitaminok miatt!

Figyelj a rostokra, vitaminokra is, hogy megfelelő legyen az arány, mennyiség.

Én 2 hónapot javasolnék, hogy annyi alatt akard leadni. Az már arányosabb, és teljesíthetőbb, egészségesebb cél. A bőröd is tud alkalmazkodni hozzá, meg a szervezeted is, merthogy a bőröd nem attól marad feszes, hogy tornázol, hanem mert van ideje hozzászokni a változáshoz. Persze, a tornának is van hozzá köze, de jóval kisebb mértékben, mint amekkora szerepet tulajdonítasz neki.

2015. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!