Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta, de hogyan kezdjem el,...

Diéta, de hogyan kezdjem el, ha édességfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék jó néhány kilótól kb.10kg)megszabadulni,mire jön a tavasz.Segítséget szeretnék kérni és kapni hozzáértőktől,nem fogyó kúrát akarok tartani.Sport itthon Béres Alexandra dvd-re(1órás),de nem tudom ezt is milyen rendszerességgel kellene,hogy eredményes legyen..hogyan kezdjem el egyáltalán eezt az egész diéta dolgot.32 éves 160cm 58kg vagyok,ülő munkát végzek.

2015. jan. 26. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

10 kiló azért kicsit sok lenne...

Kezdd el, 1-2 hét után elmúlik az édesség utáni vágy. Sokan azt mondják jobb úgy ha egyszer-egyszer eszel édességet és akkor nem hiányzik annyira, én pont fordítva tapasztalom, ha egyáltalán nem eszek akkor kicsit sem hiányzik, ha csak egyszer is, másnap megint kívánom; ezt ki kell tapasztalni.

2015. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszike!Megpróbálom..,mégha kínzás lesz is számomra a csoki nem evés.10 kg fogyás sok?Szerinted mennyit kellene fogynom,h.nem legyek gebe,de a hasamról is eltünjön a zsír,mert ez idegesít legjobban,h.már gondot okoz az öltözködés mert akkora hasam van,undorító.:(
2015. jan. 26. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Helyettesítsd egészséges édességgel.
2015. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. Annyi fajta diétás édesség létezik a világon, mibe telik ezt saját magad megcsinálni? Én mióta életmódot váltottam, magamnak készítek édességet, legutóbb túrófánkot, isteni volt...
2015. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Végülis jahh,igaz. Túrófánk...,nyami. :) És mióta életmódot váltottál fogytál,vagy "csak"az egészséged érdekében tetted?
2015. jan. 26. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogytam, de Nekem nem ez volt az elsődleges célom, mert nem volt rajtam súlyfelesleg. Nekem a célom az a nőiesen izmos test. Kerekebb fenék, feszes, tónusos has, szép kerek vállak... Persze az egészséges életmód sem utolsó szempont. Sokáig gyulladt aknés arcbőröm volt, mióta áttértem az egészséges kajákra, meg a testmozgásra ez teljesen megszűnt. Olyan tiszta az arcom mint még soha... Úgyhogy már csak ezért sem fogok visszatérni soha a régi életvitelemhez. Persze ez nem azt jelenti, hogy időnként nem eszek meg egy süteményt, vagy nem rendelek egy pizzát, ha olyanom van, de minden nap ezeket enni teljesen felesleges. Az hogy időnként elcsábul az ember azzal semmi probléma. Mindent csak mértékkel. :) Sok sikert Neked is, meglátod sokkal jobban fogod magad érezni, és eszed ágában sem lesz visszatérni a szemét kajákhoz! :)
2015. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Biztos csini vagy. :) Igyekszem....a bőrömre nekem is rámfér a javulás,elég gáz.
2015. jan. 27. 20:34
 8/9 Loresz Malcsi válasza:
En is édességfuggo vagyok:) de nyugodtan ehetsz édességet, csak ne feherlisztbol es cukorból hanem barna lisz/ tönkölyliszt / zabkorpa liszt/ vagy esteleg helyettesitsd a lisztet útifűmaghéllyal. A cukrot pedig xilit-tel/nádcukorral/édesítővel :) hajra
2015. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike!Nem halottam még az útifűmaghéjról..
2015. jan. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!