Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hany kilot kene fogynom? Most...

Hany kilot kene fogynom? Most 52 kg vagyok es szerintem lekene fogynom 10 kg-ot, mert van oldal combom es hasam.16L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek enni! Es nem nagyon szeretek koplalni. Mit csinaljak?

2015. jan. 29. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

milyen magas vagy?


nincs neked testkepzavarod?

2015. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy 120 vagy 180 centi a magasságod. Hogy lehet ilyen kérdést feltenni?
2015. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezaz, a magasag azert eleg fontos tenyezo, nem gondolod?

Egyebkent nem mindig a kilok szamitanak. Ne aszerint fogyj, inkabb allj ra, hogy centikben karcsusodj, izmosodj, jobban fogod erezni magad ha nem a merleget veszed alapul. A BMI is csak iranymutato, minden test mas.

2015. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát max. akkor kéne 10 kg-t fogynod, ha 150 cm magas lennél vagy még annyi se.

Gondolom, inkább testképzavaros vagy. Beszélj a szüleiddel és keressetek fel egy orvost.

2015. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
166cm vagyok. Es nem nem vagyok teskepzavaros. Csak nem vagyok megelégedve testemmel. Es tobben is beszoltal a combom miatt. Meg anyukámnak a pasija is.
2015. jan. 30. 06:31
 6/8 anonim ***** válasza:

166cm-hez a 42 keves. Talan 48-47 realisabb cel lene. De ugyis meglatod ha elkezdesz fogyni, hogy a tukorben mennyire tetszel majd magadnak. Szerintem ne kilokat akarj fogyni hanem elsosorban a mereteket nezd.

Sajnalom, hogy ilyen a kornyezeted, hogy megjegyzest tesznek egy gyerek kinezetere aki meg valtozni fog es nagyon nagy karokat tehet a szervezeteben ha esszerutlenul fogyokurazni kezdene. Remelem hamarosan elered a kituzott celod es abbahagyjak a piszkalast.

2015. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne a mérleget nézd, hanem a tükröt!
2015. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Remelem sikerul 5kg-t leadnom. Sajnos a tükörben egy dagadt lányt latok. Lehet, hogy igaza van a környezetemnek.
2015. jan. 30. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!