Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki léböjtkúrát...

Van itt olyan, aki léböjtkúrát csinál? Hányszor és mit isztok? Tudnátok jó gyümölcscentrifugát ajánlani hozzá? Ami bármilyen zöldségből, levélből is csinál levet!

Figyelt kérdés
köszönöm!
2015. jan. 29. 20:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Jaj de örülök, hogy végre valaki, aki nem azt kérdezi, hogy mennyit lehet ettől fogyni:)) Szoktam léböjtölni, egy évben kb. kétszer 5 napot. Én kicsit másképpen csinálom, mint ahogy olvastam róla. Nem tudom megszámolni hányszor iszok, szinte folyamatosan kortyolgatok a nap folyamán. Centrifugált friss gyümölcs/zöldségleveket iszok, de felhigítom vízzel, mert úgy gondolom, hogy a vesét megterheli ilyenkor a tömény gyümölcslé. És csalánteát is iszok. Nekem gorenje jc 800 centrifugám van, imádom, tudom ajánlani. És a léböjtöt is nagyon ajánlom, fantasztikus, mintha újjászületne a test, ahogy kitisztul. Ha ez lesz az első böjtöd, talán elég lehet egy nap, aztán legközelebb növelheted fokozatosan, hogy hozzászokj. Sok sikert, és kitartást hozzá!:)))
2015. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! :) Jól néz ki ez a Gorenje! Próbáltál vele leveles zöldséget is? Pl. petrezselyem, kelkáposzta? Vagy mondjuk rukkola, madársaláta? Köszi!

Én egy 10 napos kúrára gondoltam, aztán ha megy, kiterjeszteném 30 napra. Néztem egy ilyen dokumentum filmet, ahol a pasi 60 napig csinálta. Leadott 32 kilót, pedig kisebb súlyról indult, mint én és nagyon jók lettek a leletei is mellette.

2015. jan. 30. 09:04
 3/47 anonim ***** válasza:
Szia:) Csak céklát és sárgarépát próbáltam, de arra tökéletes. Olvass neten is a léböjtökről, mert szerintem a 10 nap sok kezdésnek, nehogy rosszul legyél. Csinálom már pár éve, de 5 napnál nem mertem többet, ott már félek, hogy lesz valami bajom. Ezt az 5 napot persze megelőzi egy.két gyümölcsnap, és kb. 3-4 felépítő nap. Utána egy erős életmódváltás jó lehet. És könnyen lefogynál. Ha hirtelen lemegy 10-15 kiló, a bőröd gondolhatod milyen lesz. Hány kilótól akarsz megszabadulni? Mikor kezded?
2015. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Jövő szombaton tervezem majd kezdeni. Addig megjön a gyümölcsprésem és gondoltam hétvégén kezdem, ha hasmenésem lenne vagy nyűgös lennék, ne a munkahelyemen jöjjön ki. :) Hallottam, hogy az első 3 napra jellemző az ilyesmi. :) Minimum 10 nappal akarom kezdeni, ha megy, akkor folytatom 30-ig. Meglátjuk. :) Lehet a második nap feladom. :)

Már életmódot váltottam, 10 kilót fogytam és még 60-at szeretnék.

2015. jan. 31. 12:35
 5/47 anonim ***** válasza:
Szia, milyen volt a hétvége? Elkezdted?
2015. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Igen, elkezdtem. Ma van a 4. nap. A tegnap rettenetes volt, kishíján feladtam. Olyan hányingerem volt, hogy majd kidobtam az iroda közepén a taccsot. Sírni tudtam volna, hacsak rágondoltam a zöldségekre, akkor is. :(

De ma már sokkal jobb. :) Mondjuk, ma legalább zellerszár nincs a levemben. :)

2015. febr. 10. 09:18
 7/47 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy:))) És jól vagy? Megmondom őszintén, nekem ilyenkor a zöldség egyáltalán nem jön be, csak a gyümölcsből készült levet tudom meginni. Majd azért írj, ha már tudod, mikor van a vége:)
2015. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ma kifejezetten jól vagyok. :) Azt hiszem, túl vagyok a mélyponton! :) Ma viszonylag finomak a zöldségeim is. Sütőtök-ruccola-ananász-gyömbér
2015. febr. 11. 15:25
 9/47 anonim ***** válasza:
Hogy bírod?:)
2015. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jól! :) Ma van a 8. nap. :) A 10 nap tuti meglesz, aztán meglátom... Egyre inkább kívánom az ételt!
2015. febr. 14. 09:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!