Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 éves lány vagyok, és...

11 éves lány vagyok, és fogyni szeretnék. Ez/ezek a videó alapján gondoltam, és remélem segíteni is fog. (A videó lent) Remélem hasznomra válik. Ti már próbáltátok? Ha igen, az eredményt is írjátok le. Többi lent.

Figyelt kérdés

Level 1: [link] Be/1Pc-NizMgg8

Level 2: [link] be/ZEz0VGxsiqc

Level 3: [link] be/RSET9C0_Pus

De azt nem értem, hogy 10 nap alatt csak a level 1-et, köv.10 nap alatt a level 2-őt, köv.10 nap alatt pedig a level 3-mat kell megcsinálni? Úgyértem, hogy az első 10 nap alatt csak ezeket a level 1-es gyakorlatokat csináljam? A második 10 nap alatt pedig a level 2-őt? SOS.


2015. febr. 1. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11 évesen még fejlődésben van a szervezeted. Fogyni nem kell, egy ésszerű étrendet kell választani, hogy ne legyen károdra. És miért SOS, amikor bőven van időd még bármire.
2015. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy fogynod kéne? Orvos vagy védőnő? Ha nem, akkor ne foglalkozz ilyenekkel, még gyerek vagy. Pár éven belül úgyis teljesen megváltozik az alakod, hiszen mindjárt kamaszodni fogsz.
2015. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fogyás tényleg nem kéne. Ha esetleg súlyosnak találod magad, legfeljebb annyi, hogy nem iszol többé semmilyen curos vagy cukormentes de műanyag italt. Ásványvíz és frissen facsart gyümölcs és zöldséglevek. De a táplálkozást ilyen korban még ne nagyon fogd vissza (mondjuk csipszet, csokit, meg ilyen szintetikus trutyikat minimalizálhatod az étrendedben)!


Megnéztem a videókat. Ezeket a gyakorlatokat zsírégető és alakformáló aerobik órákon szokták csinálni. Nagyon jó lesz Neked alakformálásra! Csináld csak szépen minden nap. Igen, valószínüleg úgy érti, hogy 10 napig csak a level 1-et csinálod minden nap. És ha az már biztosan megy, és nem okoz túlzott megerőltetést, akkor válthatsz a level 2-re. Arról is csak akkor lépj tovább, ha már jól megy. És ha úgy érzed, túl sok, akkor inkább lépj még vissza egy szintet. A lényeg a fokozatosság!

2015. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a 3 választ. Igazatok van. És a szüleim is azt mondták, hogy még nyúéni fogok, és soványabb leszek. De annyira súlyos sem vagyok, mondjuk 48-49 kg. De 158-159 cm. És 11 éves. Magas vagyok, és lehet, azért vagyok "ilyen" mert a csontjaim is nehezek. Elég sokan csúfolnak az iskolában is amiatt, amilyen vagyok. De tavaly sokkal kövérebb voltam, és ez a "malac" név rajtam maradt. Nem tudom levakarni magamról.
2015. febr. 2. 16:53
 5/13 A kérdező kommentje:
nyúlni*
2015. febr. 2. 16:54
 6/13 anonim válasza:
11 évesen kislány menj barbizni ne fogyni ;)
2015. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Normálisan feltettem egy kérdést, és nem voltam pofátlan, tehát normális válaszokat várok -.- Én dolgom mit csinálok, csak segítséget kértem, nem pedig véleményt, sem pszichológust, sem egyéb mást. Nem vagyok kutya, nem kell velem így beszélni.. ha valami okosat nem tudsz írni, akkor inkább tartsd meg magadnak ;)
2015. febr. 15. 19:16
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha 159cm vagy és 49kg, akkor neked semmit nem kell fogynod, az meg hülye vagy vak, aki kövérnek lát téged. Én 158cm vagyok, 50kg, és szeretem az alakomat, nem érzem magam kövérnek.
2015. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:)
2015. febr. 17. 16:05
 10/13 anonim válasza:
Hát...aki szerint te kövér vagy 159 cm és 48-49 kg-vel... Én 157 cm és 55 kg vagyok, és elvileg nem vagyok kövér.
2015. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!