Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha csak naponta 2-szer...

Baj ha csak naponta 2-szer eszek? Kalóriában stimmel, csak 2 étkezês alatt eszem meg.

Figyelt kérdés
Eddig is napi 2 étkezésem volt a fogyókúra előtt is. Többet nem tudok összehozni, mert hajnalban kelek és akkor hányingerem lesz ha eszek, munkahelyemen nem vagyok képes enni szünetbe, (nem bírok emberek előtt ez egy régi problémám) Szüneten kívül meg nem lehet csipegetni sem, szóval lehetetlen megoldani, de én ezt már meg is szoktam, tehát éhes sem vagyok. Viszont pont a fogyókúra az ahol mindig a napi 5 étkezést erőltetik. Számít ez valamit valóban?
2015. febr. 3. 18:00
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem én is annyiszor szoktam enni, de a környezetemben élők keveslik. Inkább kevesebbet többször azt mondják.
2015. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A napi 5 étkezést legfőképpen azért erőltetik, hogy az illető ne éhezzen, meg hogy a vércukorszint egyenletes legyen.

Ha te naponta 2x eszel, akkor nem egyenletes a vércukorszinted

2015. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!