Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás utáni lógó bőr eltűnik...

Fogyás utáni lógó bőr eltűnik majd?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha már lefogytál, és lóg a bőröd, akkor az nem nagyon fog eltűnni.
2015. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
nem valoszinu.
2015. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye. Igazából szinte a nullával egyenlő.

Persze ez függ attól is, hogy mekkora súlyveszteségről beszélünk és mennyire lóg a bőr. No meg attól is, hogy mennyi idős vagy. Minél idősebb a bőröd annál nehezebben regenerálódik. Emellett, ha pl. dohányzol akkor esélyed sincs, hiszen a dohányzás eleve káros a bőrre nézve.

Ha nem vészesen lóg, akkor javaslom, hogy kezdj el izmot építeni, hogy kicsit feszesebb legyél. Extrém túlsúly utáni fogyásnál viszont plasztikai sebész tud csak segíteni.

2015. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha idős vagy, mondjuk 40 utáni, akkor már nem fog a lógó bőr eltűnni, de ha 40 előtti vagy, akkor eltűnik, mert még akkor a bőr rugalmas.
2015. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amikor 22 evesen fogytam fel ev alatt 30 kilot, kozben tornaztam, kondi, uszas, seta, ami eszembejutott... semmi nem latszott a boromon, feszes volt! amikor legkozelebb megin fogynom kellett kb 32 evesen 20 kilotol szabadultam meg kb fel ev alatt mar a hasamon nem volt szep a bor,amelletm meg palacsintara hasonlitott... most sjanos megint kover vagyok 94 kilo, egy eve 106 voltam, a celom a 75kg majd meglatjuk milyen lesz, mindenesetre ez mar annyira nem erdekel, csak ne legyek tehen... sportolgatok, figyelek az etkezesre. Baratnom 35 evesen fogyott 35 kilot 2 ev alatt es borzalmas a bora, log alul a hasa, a karjan lebeg a bor, az arcan Eles Istvanos nevetorancok vannak, de meg igy is bombazo lett! pedig kemenyen sportol.
2015. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok 22 éves. Ha elkezdek gyúrni, tornázni, sportolni akkor eltűnhet?
2015. febr. 5. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Mar fogytal es log a borod? jol ertem? szerintem ebben a korban meg sokminden sokkal jobban renovalja magat, szerintme rengeteget valtozhatsz joiranyba! nagyon fiatal vagy!
2015. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, már fogytam és lóg a bőröm. Nagyon remélem, hogy elfog tűnni, rettenetesen kétségbe vagyok esve!
2015. febr. 5. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:
N elegyel ketsegbe esve :) szerintem a te korodban meg oriasi regeneraciora kepes a bor !!!foleg ha elkezdesz gyurni, mert akkor az izmok kitoltik :) Csak ne kezdj el izomfejleszto mergeket szedni!udv , gratula a leadott kilokhoz!
2015. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha orvos igazolni tudja a nagymértékű fogyást, akkor a hasplasztika ingyenes lesz, így emlékszem, de nézz utána
2015. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!