Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogyott le, mennyit...

Ki hogyan fogyott le, mennyit és mennyi idő alatt? Motiváló sikersztorikra vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
Mindig feladom, akárhányszor elkezdem, mert nincs eredmény, szeretnék erőt meríteni mások sikerélményeiből, hátha így nekem is sikerülne.

2015. febr. 6. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
30 kilót másfél év alatt.Szobabicikli,napi fél óra,plusz súlyzós edzés.
2015. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
20 kiló mínusz 3 hónap alatt, visszahízás nélkül, 5 éve. Szénhidrát kiiktatásával.
2015. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

124 kg-ról indultam. Eddig 30 kg ment le 1 év alatt. Glutén-, laktoz- és cukormentes diétán vagyok. Két éve diétázom az első éven még lazábban vettem a dolgot és nem is volt sok eredmény. Lement 10 kg, de az hamar vissza is jött. Aztán rájöttem, hogy tényleg be kell tartani pontosan mindent, mert különben nem ér semmit az egész. Ez után indult meg a fogyás. Ekkor még nem sportoltam semmit (pedig kellett volna). Most végre sikerült rávennem magam a mozgásra... kardiózok és kondizok személyi edzővel heti 3x. Remélem még sikerül leadnom 20-25 kg-t. :)

13 év alatt kipróbáltam rengeteg féle diétát, többször orvosi felügyelet mellett próbálkoztam, de nem használt egyik sem. Illetve nem is voltam elég kitartó. Kell egy kattanás ahhoz, hogy kitartóan tudd csinálni és nem csak 2-3 hónapig, hanem akár egy életen át.

2015. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima paleo diétával kezdtem napi 1400kcallal,60 kilóról, 3 hónap alatt lement kb 10kg (heti2x eddzettem is) Aztán időközbe sajnos beleestemaz anorexiába,(nem durván, napi 700-800kcal) 1,5 hónap alatt lement még 6kg. Most járokpszichológushoz, és már kb. másfél hónapja eszek mindent (hízlaló kajákat is,egynap kb. 1800-2000Kcalt is) De még nem jött vissza semmi..Jelenleg 45kg vagyok és 168cm 16/L. Ezt csakazért írom le, hogy nagyon vigyázz, könnyen túlzásba lehet esni, és nehéz kijönni belőle. Szerencsére én még időben kaptam segítséget,de a hormonháztartásom,és a gyomromat lehet hogy örökre elrontottam...Sok sikert kívánok neked, és szerintem minden az önuralmon múlik, éshiggy magadban!:)
2015. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

65 kilóról 55-re 4 hónap alatt. Tudom nem olyan hatalmas különbség, de én azért örülök. :)

Elkezdtem rendszeresen sportolni, rengeteget. Édességfüggő vagyok, de akárhányszor eszembe jutott a csokoládé inkább megittam egy jó teát, kávét, vagy gyümölcsöt ettem. (persze cukor nélkül)

Sok fehérje, kb 1400 kalória. Gyorsabban ment mint gondoltam. Azelőtt évekig szenvedtem, de a rendszeres kemény edzések megtették a hatásukat.

2015. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam 15 kiló volt, ami kb 3 hónap alatt ment le. Barátnőm egyszer elcsalt spinningre. Először nagy szenvedés volt, másnap nem tudtam lábra állni:) És mellette odafigyeltem arra, hogy miket eszek. Annyira gyorsan ment le a 15 kiló, hogy mikor felkeltem reggel, nekem is furcsa volt, hogy nincs rajtam sehol semmi felesleg, eltűnt a hasam:)))) Állati jó érzés volt. És az is, hogy bármilyen ruhát felvehettem, mert jól állt. A spinning pedig annyira bejött, hogy a végén már dupla órákra jártunk hetente 3-4 alkalommal. Most megint van rajtam 20 kiló felesleg, 1 éve szültem. Januártól elkezdtem újra a spinninget és visszatértem a megszokott ételeimhez, eddig 6 kilónál tartok, és élvezem. Ne "szenvedésként" éld meg, próbáld élvezni a mozgást, és az egészséges ételeket, és menni fog. Ha édes szájú vagy - én nagyon- ajánlom a paleos csokit:))) Néha belefér. Sok sikert, remélem megtalálod a saját motivációdat!!:)))
2015. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!