Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb edzés mód?

Melyik a leghatásosabb edzés mód?

Figyelt kérdés
A téli időszakban rengeteg zsír rakodott le a hasamra, mint aki 3 hónapos terhes. Házilag szeretnék rá edzeni. Több fajta felülés is van, melyiket csináljam? milyen sorrendben, hányat? Ugrókötéllel tudok rajta dolgozni? Felülésen kívül van más lehetőség? Mellette figyelek az étrendre is. Tudom, hogy az internet is tele van alakformáló edzésekkel, de én a leghasznosabbra, a leghatékonyabbra vagyok kíváncsi. Kruppos vagyok futni, és egyéb mozgékony dolgokat nem tudok megcsinálni. 19L

2015. febr. 11. 05:35
 1/7 A kérdező kommentje:
ugrókötéllel intenzíven 1-2 percig bírom utána sípol a tüdőm és fulladni akarok..de itt tényleg érzem az egész testemben, hogy edződik. (edzéshez szükséges derékformáló övem is van.)
2015. febr. 11. 05:40
 2/7 angelside ***** válasza:

Alapvetően az (kevesebb) étkezés hatására, rendbe tétele után van esélyed zsírvesztésre. A zsírvesztésről itt mindent megtalálsz:


[link]


Az edzés egy adalék lehet a fogyáshoz. Ajánlom a fegyencedzést (Igen, lányok is csinálhatják!), lépésről-lépésre, vagy a HIIT típusú edzésformát. Nézz utána a neten. Egyikhez sem kell különösebb eszköz (húzódzkodó, pár ezer Ft) és előképzettség (bár a HIIT-hez nem árt egy alapkondíció).

2015. febr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hallottam róla de én ehhez még elég puhány vagyok. fekvőtámaszból is lenyomok 3 szabályosat és ennyi. a húzódzkodástól még nagyon messze vagyok. de köszi a választ.
2015. febr. 11. 09:19
 4/7 angelside ***** válasza:
0%

Látszik, hogy csak "hallottál" róla, és nem olvastad.


Bármekkora (persze van reális határ) súlyfelesleggel végezhető gyakorlatok, 10 lépéses progresszióval, az első lépések kifejezetten a fogyást segítve elő.

2015. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Felüléstől nem tűnik el a hasi zsír, az izmot erősít.

Ha a derékformáló övön az olyan tornáztatós vackokat érted, akkor semmi értelmük, nem fog változtatni semmin se.


Teljes testet átmozgató mozgás kell, természetesen egészséges étkezés mellett. A helyi tornák az alakformáláshoz kellenek.

2015. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2015. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a hallottam róla az csak egy hasonlat h tudom mi az. mint említettem a legkisebb mozgástól befulladok ezért is problémás nekem az alakformálás. de amit megtudtam a HIIT edzésformáról nekem semmikép nem jó, a tüdőm miatt. amennyit meg tudok csinálni és amennyi idő alatt szinte feleslegesen elhasznált idő. ha itt csak az első 30 mp-es láblengetést csinálom 10-15 percre le kell ülnöm levegő hiány miatt,és azért valljuk be ez még nagyon könnyű. https://www.youtube.com/watch?v=cZnsLVArIt8 de köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 12. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!