Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 2 hónap alatt fogytam...

Ha 2 hónap alatt fogytam 7kg-ot, akkor ha folytatom, menni fog ugyanígy? (Lent)

Figyelt kérdés

Decemberig fogytam 7kg-ot,de akkor abbahagytam a diétámat a folytonos betegeskedes miatt,meg a hideg miatt.

Sok fehérjét fogyasztottam,csökkentettem a szénhidrátot, és heti 2x-3x futottam.

Nos,jön a tavasz,szeretném folytatni.

AzoTa a kajara se figyeltem annyira,de nem jott vissza semennyi.

88-89rol indultam,81vagyok.

Szeretnek meg ledobni legalabb 7kg-ot,75 mar egesz jo lenne,de 70 a cel.


Ha ugyanigy folytatom,hogy heti 2-3x kocogok egy margitsziget kort,es ujra figyelek majd a kajara,akkor a kovetkezo 7kg is ugyanilyen "konnyen" le fog szaladni rolam?

Koszi a valaszokat



2015. febr. 13. 15:38
 1/6 anonim válasza:
leirnád nekem mit ezsel? és mit nem? én is most kezdtem a diétámnekem 10-12 kg kell leadnom
2015. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 7-8 kg ment le az első két hónapban.Én ugyan nem tornáztam csak a kajára figyeltem , de most már érzem , hogy lassul a fogyásom.Idáig heti 1 kg lement , most 10 nap is kell egy kg-hoz.Persze nálad más a helyzet mivel azonnal mozogtál is. Én most kezdtem otthon tornázni és futni még ne. merek , mert túl nagy még a súlyom. Szóval, szerintem változni fog a fogyás tempója.Az elrjèn sok víz is lemegy!
2015. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen,leírom.


Reggeli: teljes kiörlésű kifli/zsemle ,csirkemell sonka,zoldseg,tojas,joghurt,turo. Ezek varialva


Napkozben: csirkemell ,zoldseg,rizs kulonbozo variaciokban elkeszitve,maj es kevesbe hizlalo fott kajak.


Este: zsirszegeny turo+joghurt,vagy csirkemell zoldseggel


Es kb 2 orankent ettem kevesebb adagokat

2015. febr. 13. 16:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és üditő helyett vizet iszom
2015. febr. 13. 16:15
 5/6 anonim válasza:
Köszönöm én is ilyet eszek(elsö vagyok)
2015. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, mert az elején sok víz távozik, ami a cukrok raktározásához kellett, az dobja meg a súlycsökkenést.
2015. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!