Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik az anorexia kezdő jelei,...

Mik az anorexia kezdő jelei, mikor lehet gyanakodni, hogy valaki anorexias?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Például mikor valaki még egy almát se tud megenni, mert az agya azt mondja neki odabent, hogy nem szabad, mert hízlal, és inkább kidobja vagy akármi. Vagy ha egy kicsit is enni mer, mindjárt hashajtózza magát. Meg hogy egyszerűen muszáj állandóan mozognia, akár napi több órát is, hogy még azt a bevitt 0 kalóriát is eltüntesse. És ha ez sorozatos, mondhatni mindennapi, akkor már gond van. Én kétszer voltam anorexiás, most megint visszaestem ebbe, és nálam ilyenek vannak.
2015. febr. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kaja körül forog az élete, ez a fő beszédtémája; kisebbségi érzései vannak; mindig evett már, amikor valamivel kínálnád vagy meghívnád; szorong; tesin odateszi magát, nagyon dolgozik, több ismétlést végez; az egész életét próbálja kontroll alatt tartani, állandó megfelelési kényszer. A kaotikus családi élet és kritizáló rokonok is növelik az esélyét.
2015. febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!