Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lapos hasat sikerült valakinek...

Lapos hasat sikerült valakinek elérni, aki hasonló problémákkal küzd, mint én? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval 170cm és 54 kg vagyok, a hasamon kívül nincs is gond, de az valahogy hájas és pufi, rettentő zavaró. Kb. Már 1 éve életmódot váltottam, cukrot, finomlisztet, hízlaló vackokat általában nem eszem, persze alkalmakkor előfordul, de nem jellemző. Mozgás terén vannak hiányosságaim, csak heti kétszer kardio jellegű edzést végzek. Több mozgás kellene? Csak az eszem megáll, hogy más tömi magába a mekis kaját és olyan lapos hasa van, mintha fényevő lenne.
2015. febr. 16. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Totál lapos hasa egészséges nőnek nem nagyon lehet. ( a testépítő, élsporoló és hasonló extremitásokat felejtsük el. hétköznapi, normális emberekről beszélünk.)


A nőknek anatómiailag domború a hasfaluk, praktikus okokból. Szóval a női lapos has, sosem lapos igazából.


magasságod/súlyod még kevéske is talán, nem hinném, hogy kövér vagy és ez okozza a problémát. - ettől függetlenül, még lehetsz ""hájas"". ( arra a vékony, keveset mozgó lányokra jellemző "puhány-hájra" gondoltam. Mondjuk, kardiózol, szóval kétlem, hogy esetedben ez lenne a gond okozója)

A kardio mellé talán egy kis hasizom edzést beiktathatnál, hátha az izomnövekedés után szebbnek látod a hasad.


Amúgy, nekem hiába lapos a hasam, én meg puffadós vagyok ( kb mindentől) szóval.. nők vagyunk, mindig van valami ami nemtetszik :D

2015. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!