Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetek még, hogy sikerese...

Mit tehetek még, hogy sikeresen fogyni tudjak?

Figyelt kérdés

Sok gyümölcsöt, zöldséget eszek, fél éve nem ettem fehér kenyeret, teljes kiőrlésűt is kb kéthetente eszek. Tésztát kb havonta egyszer eszek, csakúgy, mint krumplit. Rizst olyan hetente. Nem nagyon sózom az ételeket, inkább akkor megpróbálom valami természetesebbel helyettesíteni. Cukrot nem nagyon használok, naponta egyszer-kétszer iszom zöld és/vagy fekete teát, ami édesítőszerrel ízesítek. Teán kívül csak vizet és tejet iszom. Tojást eszem rendszeresen. Sajtot csak nagyon ritkán eszek, ahogyan készételt és gyorsfagyasztott ételeket is. Szoktam enni csokit.

Általában éhes vagyok napközben mindig, a legnehezebb időszak a délután, estefelé. Reggelizni általában egy tál müzlit (nem gabonapelyhet) szoktam sovány tejjel, ebédelni csirkét vagy halat zöldségekkel, napközben szoktam gyümölcsöt enni és estefelé pedig tojást, vagy valamilyen húst eszek. A vacsora kérdése még mindig elég kiforratlan.

Elsősorban az étkezéssel kapcsolatban kérnék segítséget, mert egyébként sokat sétálok és elkezdtem tornázni, de az asztmám miatt ezzel lassan haladok.

Egyébként 20 éves vagyok, 173 cm és 63-65 kg.



2015. febr. 19. 15:38
 1/1 anonim válasza:
173 cm-hez nem drasztikus súly a 63-65. De ha még akrsz fógyni építs be kis mozgást a napjaidba (pl.:mikor lépcsőn mész jobban hajlítsd a lábad, vagy esténként csinálj felülést) sok sikert :)
2015. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!