Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fűzővel hatékonyan lehet...

Fűzővel hatékonyan lehet karcsusítani a derekat?

Figyelt kérdés

Ti próbáltátok már? Nem nagyon szorít el?

A lábamhoz képest rövid a felsőtestem és vastag a csípőm és derekam nem nagyon van és valahogy szeretnék karcsusítani rajta.



2015. febr. 20. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Optikailag igen. De ha van rajtad sulyfelesleg akkor olyan leszel benne mint egy kotozott sonka.
2015. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Annyira elszorít hogy nem kapszmajd levegőt rendesen.


Rendszeres fűzőviselés esetén pedig ráadásul anatómiailag torzulsz, és képtelenleszel a gyerekszülésre.


Nem véletlen hogy ma már szinte senki nem hord fűzőt.

2015. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Szépen összenyomja a belső szerveid.Járj el konditerembe stb.
2015. febr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Uhh, ez nem hangzik túl jol, koszonom a válaszokat. Egyébként nincs rajtam súlyfelesleg, 176 centi vagyok es 57 kiló, csak a derekam zavar.
2015. febr. 21. 09:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul az izmok hogy nem dolgoznak , elfognak sorvadni. Ezáltal mikor levennéd a fűzőt még inkább megereszkedik az addig el szoritott rész.
2015. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Sok problémát okoztak a fűzők régebben, amikor szinte minden nő hordta őket. Lehet, hogy külsőleg szépek voltak, de belül maradandó károsodásaik lettek.


Ha egészségesen akarsz jól kinézni, ahhoz megfelelő mozgás és étkezés kell. Az alkatodon, értsd arányaidon, nem tudsz változtatni.

2015. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem inkább életmódváltással próbálj meg először változtatni a külsődön, mert rémesen egészségtelen a fűző.
2015. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Maximum optikailag. Amint leveszed, minden visszamegy a helyére szépen.

Egyébként nem maga a fűző egészségtelen, lehet azt normálisan is hordani, nem kell bélszorongatósra húzni. Ha valaki minden nap atomra meghúzza, abból tényleg baja lesz, de ha normálisan viseli, nem lesz semmi probléma.

2015. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!