Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hete diétázom és sikersztori...

2 hete diétázom és sikersztorik érdekelnének, mert jó olvasni ha valakinek más sikerült, az biztat! Ki mennyit fogyott, mennyi idő alatt, milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!! :) :)
2015. febr. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
kalóriabázis.hu - információ - sikersztorik
2015. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65 kilóról lettem 55 (173 cm vagyok), úgy, hogy számoltam a kalóriát, CH-t reggel vittem csak be, húsból, csak csirkét, mellé sok zöldség. Figyeltem még a GI-t és a rosttartalmat. Az időt nem tudom megmondani, hetekben mérhető. Még 2-3 kilót szeretnék fogyni, de az már nagyon nehezen megy.
2015. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly januárban kezdtem diétázni és sportolni, 30 kg ment le őszig, azóta súlyban stagnálok, de a testem összetétele változott, láthatóan és érezhetően több rajtam az izom. Most állok neki újra precízebben étkezni, és ledobom a maradékot, úgy 10 kg-ot.
2015. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok..ügyes és kitartó vagy...Mit takart a diéta kb. és mit sportoltál?.. milyen gyakran?
2015. febr. 24. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Szálkásító diétát csináltam, de nem halál precízen. Itt ugye mérni és számolni kéne a tápanyagokat. Én csak nagyvonalakban tartottam fejben, hogy mit ettem, viszont a kajám minőségét teljesen átalakítottam. Zabpehely, rizs, zöldség, hús, tejtermékek, ezek teszik ki a napi kajámat. Plusz fehérjebevitelnek használok tejsavófehérjét. Nincs péksüti, kenyér, nincs felvágott, igyekszek a legtöbb dolgot magam elkészíteni, 2-3 naponta főzök, mikor hogy fogy el a kajám. Igyekszek többször és kevesebbet enni, sok vizet inni.

Mozgásnak hetente háromszor járok le konditerembe súlyzós edzésre, illetve 2-3-szor megyek aerob edzésre, ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy beakasztom a fülhallgatót, és gyalogolok egy órát a környéken, jó tempósan, 120-130-as pulzus mellett.

Van mikor rámjön a kísérletezés, ezért próbálkoztam ketogén diétával is, egy hónapig zsíros húsokon éltem. Csülköt, szalonnát, kolbászt ettem, de mellette csekély mennyiségű szénhidrátot fogyasztottam. 1-2 kg így is lement, de észrevettem kedvezőtlen hatásokat is, így felhagytam vele. Kiszáradt a bőröm, és nem jött a jó közérzet sem, amiről páran beszámolnak.

2015. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!