Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki irna nekem egy etrendet...

Valaki irna nekem egy etrendet amivel egeszsegesen tudok lefogyni, es kuldene nekem ilyen gyakorlatokat (lehetoleg YT videokat) amely segitsegevel szinten ledfogyhatok?

Figyelt kérdés
Egy egy hetes etrend kell, ami egeszseges es segit fogyni. AZ OLYANOK AKIK NEM SEGITENEK NE NE MONDOM NE IRJANAK!!!!!!! Csak akik hajlandoak segiteni. Szoval egy etrend, na meg egy gyakorlatos video. Nem erosodni, fogyni akarok.

2015. febr. 24. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismeretlenül hogy írhatnánk bármit, ami neked jó? Nem tudjuk, hogy milyen az egészségi állapotod, nem tudjuk, érzékeny vagy-e valamilyen élelmiszerre, nem tudjuk, hogy valamilyen betegség miatt kell-e speciális étrend. Lehet, hogy ami másnak bevált, neked nem lenne jó.


Egy ismerősömnek nagyon bejött a kalóriaszámlálás, azt kipróbálhatnád te is, de akkor azt követni kell. Ezt az oldalt pl. ajánlom, te is felvihetsz ételeket, amiket fogyasztasz, persze megfelelő adatokkal: [link]

Először azokat is csekkolhatod, hogy jelenleg miket eszel.


Ezen az oldalon a mozgást is tudod követni, és ahhoz tudod igazítani az étkezésedet, akár napi szinten.

2015. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én mondhatok neked egy jó tanácsot ami mindenkinél beválik. Sokszor egyél keveset. Pl egyél napi ötször kevesebbet.

random példa:

-reggeli : Májkrémes kenyér

-10órai: Vajas kenyér némi szalámival, zöldséggel

-Ebéd: leves, sült krumpli, egy szálát rántott hús.

-Uzsonna: Egy melegszendvics

-Vacsora: Jughurt vagy gabonapehel,y illetve ilyen könnyen emészthető dolgok. Ha ezt sokáig csinálod akkor beválik. Lényegében: Napi ötször és keveset.

2015. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szakmailag az egyik legjobb tráéner Cseresnyés Bea, ráadásul ingyenes videós edzései is vannak itt ► https://www.youtube.com/channel/UCq5rvmn-zuLDvciv_5_GPBg?sub..
2015. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!