Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, fiú 70kg 171...

16 éves vagyok, fiú 70kg 171 cm. Segítséget kérnék, többi lent! Kérdőjel?

Figyelt kérdés

Ezzel eddig semmi bajom nem lenne, ha +10 centivel magasabb lennék. Így ahogy vagyok annyi idegesít hogy a hasamon,mellemen,oldalamon van háj. Edzek rendesen, nem azzal van a baj hogy gyenge lennék vagy bármi, mióta edzek (8-10 hónapja kb) sokkal erősebb lettem pls már 60 kiló kimegy fekve 40 kiló helyett meg hasonlók, de itt nem ez a lényeg bocsánat hogy eltértem. Szeretnék rendes diétával, nem koplalással (szerintem egészségtelen) leadni olyan 5 kilót (és nem izomból!) vagy akár 8 fogalmam sincs mennyi az annyi. Akár fél évem is van rá vagy több is ha kell, csak ez a 5-8 kiló tűnjön el! Ha valaki tudna bármiben segíteni ami használ, és tapasztalatai vannak azzal a bizonyos módszerrel kapcsolatban nagyon megköszönném ha segítene.

Előre leírom hogy interneten keresgéltem diétákat, de nem bízok abban hogy itt bármit is találok, ami nem hülyeség. Szóval előre is köszönöm P&L!



2015. febr. 25. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés lesz az a 65 szerintem. 70 sem tűnik soknak.
2015. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kép?
2015. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
16 évesen ilyennel foglalkozi szerintem felesleges... Még bőven fejlődik a szervezeted, edzegess nyugodtan de fogyózi hülyeség.
2015. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 175 körül vagyok és 55-57 kiló de nagyon gyenge testalkat.
2015. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Edzél kitartóan. Csökkentsd a szénhidrát bevitelt. Mondjuk felezd le. Helyette a kieső kalóriát pedig pótold zsírból és fehérjéből. Fogynod nem kell. Valszleg pár centit még úgyis fogsz nőni. Tartod a súlyod, erősödsz és nősz. 1-2 év múlva elérheted az általad ideálisnak tartott testképet.
2015. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindannyiótoknak! Kétszer kitartóbbna edzek ezután, mostanában már kezdtem ráunni, de már ennyi is valamiért ad egy löketet, és most jöttem haza már mennék vissza szívesen, csak nem bírnám ugye...:). Annyit fogok csinálni, hogy sok fehérjét, kevesebb szénhidrátot viszek be, és folytatom az edzést, ahogy a kedves utolsó is írta, köszi srácok szép napot! :)
2015. febr. 26. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!