Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha reggel már...

Nagy baj, ha reggel már beviszek akár 800 kcalt, de összességében nem lépem túl az 1500-at?

Figyelt kérdés
Vagy reggel-délelőtt már összehozok 1000-et, de a maradékot elosztom a nap folyamán, de valamiért mindig ilyenkor vagyok a legéhesebb. Tapasztalt valaki még ilyet?
2015. febr. 28. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert délelőtt sokat eszel, és akkor a nap további részében sokkal kevesebbet... Mármint, én éhes vagyok akkor, ha reggel eszek egy csomót, délután meg nem olyan sokat. Délelőtt szerintem sok a 800 kcal.
2015. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan időbeosztásban egyél, ahogy jól esik, csak ne lépd túl a kalóriakereted. Én pont fordított típus vagyok, 11 előtt nem is gondolok az ételre, utána meg már kivárom azt az egy órát ebédig. Bezzeg délután, akkor már sokkal inkább kívánom az ételt:S Tudom, hogy helyesebb lenne bőségesen reggelizni és este kevesebbet enni, de ez van, nem tudnék óra szerint enni... (A reggeli kihagyásának semmi köze a diétámhoz, mindig is ilyen voltam.)
2015. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez így felejtős, egyszer telezabálod magad aztán koplalsz, így nagyon könnyen elhízhatsz. A tested nem egy számítógép ami 23:59 kor nullázódik és onnantól számolja újra a kalóriákat. Tök mindegy átléped-e a limitet ha hullámzik a vércukor szinted.
2015. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3. válaszoló, épp azért, mert nem robotok vagyunk, valakinek reggel kell több kalória, másnak meg ebédre mondjuk. Én is így vagyok, 700 kalória alatti reggelivel rosszul vagyok, nekem kell a 700-900 kcal.

Próbáltam 2 hónapig 500 kalóriára levinni, szellemileg, fizikailag nulla voltam.


Ez van, mindenki egyen úgy, ahogy neki jó.

2015. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet összefügg azzal, hogy délután, este már alig eszek, de próbáltam már jobban elosztani(kisebb reggelivel), de legtöbbször az lett a vége, hogy rámjött egy érzés délután hogy mindent felfalnék. Így már nem is merek próbálkozni vele:D

Vércukorszintre próbálok ügyelni, olyan dolgokat eszek, amik nem emelik annyira.

Akkor ha normális, hagyom így :) Köszönöm a válaszokat!:)

2015. márc. 1. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért vagy ennyire kiéhezve reggelre mert előtte majdnem egész nap koplaltál, ezt nem nehéz belátni.
2015. márc. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!