Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ennyire...

Mit csináljak ha ennyire bezabáltam? Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Ma rengeteget ettem, elszalad velem a ló. Nagyon sokat hízhatok ettől? Hogyan tudnám ezt kompenzálni? Hétvégére vékonyabbnak szeretnék látszani. Bármit megteszek.

-2 melegszendvics, banánturmix

-kakaóscsiga, műzliszelet

-3/4 pizza(32 cm)

-1 tábla milka

-1 pohár narancslé

16/L 160 cm/54 kg


2015. márc. 2. 17:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha már megetted, akkor nem tehetsz mást. esetleg ha kihányod, de nemhiszem, hogy az segít valamit. amúgy meg hétvégére nem fogsz vékonyabbnak látszani, mert egy hét alatt nem lehet lefogyni. esetleg kezdj el úgy enni, ahogy egy 16 évesnek kell. nem tagadhatod meg magadtól az ételt, de pl. több zöldség, mozgás.. tehát a vitamínokat nem hanyagolhatod el, nem kezdhetsz bele egy koplalásba. kezd el diétáni, mozogni, és (de nem egy hét alatt!!!) meglátod, hogy eléred a kívánt testsúlyt és alakot.
2015. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!