Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de folyton...

Fogyni szeretnék, de folyton éhes vagyok, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor elmentem edzőterembe , de egy baratnőm se jött velem így abbahagytam . Otthon is próbáltam edzeni.A baj hogy mindig éhes vagyok... Többszőr visszafogtam magam , de nagyon nehéz. Szedtem étrend kiegészítőt is , de nem segített...Valaki tudna segíteni , hogy mit tegyek a folytonos éhség ellen?

#fogyás #éhség ellen
2015. márc. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Rágcsálj répát vagy igyál vizet.
2015. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

járj kettlebellezni, az mellett ehetsz és nem fogsz hízni, ha jó az edző, egyébként meg térj át kizárólag zöldség-gyümölcsre és felejtsd el a cukrot és fehér lisztet


ennyi

2015. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a vízről hallottam hogy segít , meg a gránátalmáról is , de a baj , hogy olyas fajta ember vagyok , aki nem érzi hogy szomlyas csak ha már jelez a szerevezete...

talán-e miatt is lehetek folyton éhes, de annak más jelei is lennének.

2015. márc. 2. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit. :D Legalábbis én is hasonló típus vagyok és nekem még nem vált be egy módszer sem. Az olyan tanácsok, hogy "igyál vizet, egyél zöldséget", semmit nem segítenek. 10 perc, negyed óra után még éhesebb vagyok tőlük, mint előtte. A savas gyümölcsöktől meg pláne!

Az edzés nagyon jó, erősít, de ha mindig eszel mellette, nem fogsz tőle fogyni.

Sajnos olyanoknak mit mi a fogyókúra folyamatos éhségérzettel jár, legalábbis amíg meg nem szokja a szervezetünk.

2015. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem koplalni kell, hanem megfelelően táplálkozni. A koplalástól nem fogysz, csak leépülnek az izmaid, ellenben a szervezet mindent elraktároz, így a zsír növekszik.

Persze, a mérleg kevesebbet mutat, mert az izmaid fogynak, és az köztudottan nehezebb a zsírnál.

Edzeni meg jobb egyedül, a barátok csak elvonjàk a figyelmet, és nem lesz hatékony.

2015. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolod mi egész nap azt érezzük,hogy szomJasak vagyunk?

Te is csak kifogásokat gyártassz!A büdös életben nem fogsz lefogyni soha!!!

2015. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!