Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire kell, hogy figyeljek?

Mire kell, hogy figyeljek?

Figyelt kérdés

Nemrég elhatároztam, hogy kicsit változtatok a külsőmön, ezért ma elkezdtem edzeni.


( [link] [link] ezeket akarom elsőkörben megcsinálni)

A célom a formásodás, meg azt a kis úszógumi leadása, ami a csípőmön/combomon van. Egyébként 170 cm-hez vagyok 57-58 kiló.


A problémám inkább az étkezéssel lenne. A párommal és az anyjával élek, önálló keresetem nincs.

Hogy pontosabb legyek, olyan különösebben nem tudunk beleszólni abba, hogy mikor mi legyen az ebéd, mert nincs rá valami nagy keret, viszont azt sem szeretném, hogy a kis felesleg alatt kezdjen el fejlődni az izomzat, ezért az edzett területek "vastagodjanak"


Tehát a konkrét kérdésem, hogy mi az, amire figyelnem kéne étkezés szempontjából, a zsírrétek csökkentése érdekében?



Válaszokat előre is köszönöm!:)


2015. márc. 2. 18:45
 1/2 anonim válasza:
ne akarj fogyni! Mit akarsz fogyni ha 170 cm, 58 kg vagy??? az átlagos az a magasságodból kivonni 110, és az 60....tök normális vagy!!
2015. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Formásodni szeretnék, meg az a fognivaló, ami van, azt ledobni.
2015. márc. 10. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!