Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjon egy 13 éves?...

Hogy fogyjon egy 13 éves? Hatékonyan?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, tesi heti 5x van, de nem mindig aktív :/ Nem vagyok túl kövér, de nem is vékony, és mondjuk egy 5 kg-t lekéne adnom...alacsony vagyok 148 cm és 43 kg körül. Osztálytársaim 158 cm 44 kg (átlagosan). Tudom hogy koplalni nem szabad kiskorúnak, mit alánlotok napi étkezésnek? Egy kicsit kevesebbet fogok enni, azt tudom. És milyen torna lenne jó? Szeretek mozogni, hajlékony is vagyok, anyukámmal néha szoktam callaneticsezni, beszálljak rendszeresen? A nővérem ekkor hízott el, és én nem szeretnék egyátalán (érzem hogy hízok). SOS. A mellem kicsi, szóval abból nem szeretnék leadni :D

A normális válaszokat előre köszönöm :)



2015. márc. 2. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha a melledből nem akarsz fogyni, akkor ne akarj fogyni. Nincs lokális fogyás, csak egész testes, tehát ha fogysz, akkor a melledből is megy le. Mondjuk 13 évesen nem tudom mit problémázol ezen, de te dolgod.
2015. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

értem, de inkább lábra gyúrnák, comb+fenék.

Hát nem fogyni akarok, csak tartani magam, és ledobni pár kilót... :D mert ugye nem akarok elhízni mint a nővérem:/

2015. márc. 2. 19:45
 3/18 anonim ***** válasza:
hova akarsz lefogyni? nem akarsz később gyereked? szőrös akarsz lenni? nem akarsz menstruálni?
2015. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
szőrős? :D
2015. márc. 2. 20:30
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

látszik, hogy mennyire nem tudod, hogy működik a testünk...

minél alacsonyabb a testzsír százalékod, annál rosszabb a hormonháztartásod, és ha sikeresen leadsz még pár kilót, garantálom, hogy a későbbiekben meg fogsz szenvedni a szőrösödéssel, a kimaradozó menstruációval, és még később a teherbeeséssel

2015. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Na mostmár tényleg menj már a pi**ába! Hogy lehet ilyet mondani hogy szőrös lesz, ha lead pár kilót?! Gondolom te egy irigy hájas disznó vagy aki próbál másokat is lehúzni a saját szintjére. Ha valaki 13 évesen elkezd hízni és nem figyel oda madára az felnőtt korára nagyon könnyen megkeseredett kis gömböc lesz mint te.


Kedves kérdező! Kezdj el rendszeresen sportolni, felejtsd el a szemét gyors kaját, cukrot stb. és olvasd el a "Sárga kapszulát!" És ne félj, nem csak a dagadtaknak lehet gyerekük.

2015. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

kedves tudatlan utolsó, gondolom még nem hallottál olyan hormonális betegségekről, amik a túl alacsony vagy túl magas testzsírszázaléktól alakul ki...

na most, ha kedves kérdezünk a 13 évével és a 43 kilójával elkezd még fogyózni, garantálom, hogy a későbbiekben az általam leírt tünetek fognak rajta megjelenni

nem kell nekem hinni, tegye amit akar, engem nem érdekel, de akkor pár év múlva ne jöjjön ide sírva, hogy mi a baja...

te tuskó, ha nem ismersz valamit, akkor legalább ne szólj hozzá

2015. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Amiről te beszélsz az kb. 8% testzsír alatt jelentkezik amit profi női testépítők érnek el verseny előtti időszakban, nem egy mezei 13 éves lány aki kicsit jobban akar kinézni. Te kevered a szezont a fa**ommal.
2015. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hajlandó veszekedni egy olyan észkombájnnal, aki csak sértegetni tudja a másikat, de egyébként fogalma sincs a dolgokról. Azért aranyos a vergődésed, remélem, elmúltál már 16. :)
2015. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvastad-e azt (az utolsó) hogy magasságom 150 cm alatt...és nagyon pont a határon vagyok, 1-2 kgt akarok leadni, és csupán tartani magam..
2015. márc. 3. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!