Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kb 5-10 kilot...

Hogyan lehet kb 5-10 kilot leadni viszonylag rovid ido alatt?

Figyelt kérdés
Kerlek ne nezzetek hulyenek, vagy ha megis, NE irjatok akkor valaszt. Nem hosszutavu eletmodvaltasrol meg etrend valtasrol van szo, mert nekem az nem epp megoldhato. Mindig is vekony voltam, es hogy most telen felszaladt kb 7-8 kilo, szinte senki se vette eszre, megis engem zavar es le szeretnem adni. Probalkoztam futassal, de munkalovas vagyok (ezert is fontos hany kg vagyok) igy mikor hazaerek mar faradt vagyok, tanulnom is kell. Szoval lenyeg hogy valami rovid edzes kene amivel nyarra vagy elobb megszabadulok a feleslegtol. Kerlek ne olyanokat irjatok amik csak akkor valnak be ha mar fel evig egyfolytaban csinaljuk mert nekem erre nincs idom, es miutan leadtam a tulsulyt mar nem is szeretnem folytatni. Eleg a mindennapi lovaglas. Ugyhogy koszi ha vegigolvastad es megnagyobb koszi ha hasznalhato valaszt is adtal 😘

2015. márc. 2. 22:20
 1/9 edinnagy válasza:

Szia,

nem tudom mennyire vagy híve az étvágycsökkentőknek, de én például azt kezdtem el szedni(meizitang botanical slimminget) nem olyan régen, és fogytam vele már 5-5,5 kilót. 2 bogyót veszek be egy nap, reggeli előtt egyet, és délután ebédidőben. kiválóan hat, keveset eszem, sok folyadékot iszom! növényi összetevőket tartalmaz, szoval semmi káros hatása nincs:) én nagyon meg vagyok elégedve vele.

és ha gondolod egy kis olvasgatnivaló: [link]

hátha kedvet kapsz hozzá!

2015. márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia . Bocsi , hogy bele kotnyeleskedek .. De hol veszed és mennYiért ezt a tablettát ? 😊
2015. márc. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"miutan leadtam a tulsulyt mar nem is szeretnem folytatni"


Akkor vissza fog jönni, főleg, hogy rövid idő alatt akarod letudni.

2015. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondold végig, mi volt az oka, hogy felszedted azokat a plusz kilókat, és azon próbálj változtatni. (Én pl. lényegében csak a péksüteményekről mondtam le + minimalizáltam az édességeket (nem mondtam le róluk teljesen), szóval azért ezt még messze nem nevezném életmód / étrendváltásnak, mégis fogyok fél kilót hetente.)
2015. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik, nem fog visszajonni mert sportolok es miutan leadtam mar nem fog, az alkatom is ilyen. De most telen volt egy honap sport nelkul es azalatt szaladt fel par meg az unnepek alatt. Es ezen probalnek valtoztatni de sajnos allandoan zabalnek. A suliban ket szendvicset eszek kb , van mikor egyet , van mikor egyet se, ezt kb 10-11kor utana mar csak este 6kor eszek akkor meg ki vagyok ehezve es osszezabalok mindent. Tudom hogy egeszsegtelen de eddig nem volt baj vele , tartos 45kilo voltam.
2015. márc. 3. 19:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Es te utolso kommentelo, mivel potolod a pekarut? Mondjuk tizoraira szendvics helyett mit vigyek ha enis abba szeretnem hagyni? 😊
2015. márc. 3. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: én semmivel. Számomra is hihetetlen, de szinte egyáltalán nem hiányzik, pedig régen elég sok ilyesmit ettem, részint az éhség miatt, részint nagyon szerettem is (a korábbi munkahelyemmel pont szemben volt egy pékség, más meg nem nagyon volt a környéken, így gyakorlatilag mindannyian oda jártunk enni:(( )


A helyedben én tízóraira azt hiszem, gyümölcsöt vinnék magammal. Váltogatnám, mihez van épp kedvem, hogy ne legyen egyhangú. (Nem értek egyet azokkal, akik szerint a gyümölcsnek nincs helye a diétában. Én mindent eszek, de mindent mértékkel.)

2015. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy en imadom a pekarut es nem tudok tole megvalni, de szerintem ugy lesz, hogy majd neha meg-megengedek magamnak egy kakaoscsigat vagy ilyesmit. A kenyerrol mar leszoktam, az izetol is rosszul vagyok, kiveve a rozskenyeret. Meg akkor megprobalok felhagyni a kiflikkel meg a tobbivel is . Nem is rossz otlet. Es akkor csak ennyivel tenyleg le leht futni vagy mellette meg jarjak el futni? Vagy valami? 😊 amugy koszonom a valaszokat!
2015. márc. 3. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nálad mi működik és mi nem, nyilván egyénfüggő is. De első lépésnek megteszi:) Úgyis látni fogod, hogy neked használ-e, ha nem, akkor még valamit hozzá kell tenned.
2015. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!