Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatalmas bűntudatom van,...

Hatalmas bűntudatom van, tudom, hogy egy akarat gyenge ember vagyok, de mennyit hízok ettől?

Figyelt kérdés

Már fogytam 20KG, de ma rám jött a zabálási roham, nagyon sok lisztes-cukros ételt ettem, még 10 Kg van hátra, fél éve nem ettem édességet(karácsonykor sem egy sütit, soha) szénhidrátokat kerültem(csak zöldség-gyümölcs), emelt fehérje, de már lemerültem, nem bírtam ma tovább, erőm sem volt már, most fel vagyok húzva talán a sok cukor miatt


Most vagyok 166cm és 70kg 90ről indultam november óta fogyózom


2015. márc. 5. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Legfeljebb fél kilót. Egyébként ez a fogyás nagyon erőltetett ütemű, valószínűleg ezért is jött a falási roham. Próbálj meg természetes vagy mesterséges édesítőszerrel, de nem cukorral készíteni olyan édességet, amiből 1-1 szelet akár naponta is megengedhető.
2015. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy nap alatt nem fogsz visszahízni, sôt! Ne legyél ennyire kegyetlen magaddal, holnaptól szépen folytatod tovább, mintha mi sem történt volna. Vedd úgy, hogy az eddigi kemény munkádért most egy picit megjutalmaztad magad.

Viszont késôbb figyelj oda jobban. A zöldség, gyümölcs, fehérje fontos, ahogyan a megfelelô mennyiségû és minôségû szénhidrát is! Nyugodtan fogyassz rizst, hüvelyeseket, zabpelyhet stb.

Nekem különösen nagy kedvencem a zabpehely, készíthetsz belôle zablepényt (sósat vagy akár édeset is), zabkását, amit bármilyen gyümölccsel kiegészíthetsz,darálva lisztként is jó szolgálatot tesz, de én már nudlit is készítettem belôle. Finom, laktató, egészséges! És még sok más módon felhasználható.

Ne feledd, nem az a legnehezebb, hogy elérd a célod, hanem az, hogy utána is megtartsd azt. Úgy étkezz, hogy azt késôbb is betudd tartani, éhezés nélkül.

Egyél finom, egészséges dolgokat és mozogj rendszeresen!

Kitartás! :)

2015. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!