Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hónapja folyamatosan...

Két hónapja folyamatosan edzek minden másnap egy órát, de csak hízok! Miért?

Figyelt kérdés
Próbálok mellette keveset enni és egészségesen.

2015. márc. 7. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit edzel? Mit eszel?
2015. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tornázni szoktam folyamatosan. Reggelizni nem nagyon szoktam, délben valami húsételt, napközbe gyömölcsöt, este meg szendvicset. Kb ennyi :D
2015. márc. 7. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért mert a mérleg többet mutat az nemcsak azt jelenti, hogy híztál, hanem jelentheti azt is, hogy az izom miatt lett több a súlyod, mivel az izomnak van súlya.


Ne keveset egyél, hanem normális kajákat egyél megfelelő adagokban. Amit ide leírtál, az szerintem, nem egy egészséges étkezéses kaja, kivétel a gyümölcs, mert az jó.

Jó lenne, ha reggeliznél, mert ez a napindítód.

És este a szendvicsed miből van? Milyen kenyeret eszel? Ugye tudod, hogy a fehér kenyér szénhidrát, és estére kéne a legkevesebb szénhidrátot fogyasztanod?

Mennyi folyadékot iszol egy nap?

2015. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. 2 hónapnyi tornától ugyan nem fogsz izmot felszedni, főleg nem kalóriadeficitben.


2. Nem számít, mikor eszed a szén-hidrátot.

2015. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poiu ***** válasza:
Türelem. A mozgástól talán jobb az étvégyad, de beáll egy idő után. (Pusztán mozgással amúgy nehéz fogyni.)
2015. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szendvicsekkel meg reggeli nélkül nem is fog sikerülni soha! A fogyás alapja hogy felpörgetsd az anyagcserédet ne akarjon a szervezeted raktározni, a reggeli ezt teszi, ha nem reggelizel az anyagcseréd egész nap lassú lesz mert spórolni akar a reggeli hiánya miatt! Finomított szénhidrátok mind kuka, cukor fehérliszt és az ebből készült termékek! Ha nem hiszed, kínlódj tovább, nekem mind1
2015. márc. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon fontos, hogy edzés után MIT eszel. én sokszor jártam úgy, hogy végigcsináltam egy másfél órás edzést, és utána kifosztottam a hűtőt, mert egyszerűen annyira éhes voltam, hogy a salátával és natúr joghurttal nem laktam jól. Persze, ez is csak kitartás kérdése, aki ezt tudja tartani, annak nem lehet gond.
2015. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ettől az étrendtől ne is csodálkozz ha hízol.

Izmot meg nem lehet egy kis tornával felszedni, abban ne is reménykedj.

2015. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!