Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le tudnék...

Szerintetek így le tudnék fogyni a nyárra?

Figyelt kérdés

165 cm-hez 78kg vagyok. Már 6kg-t fogytam, nagy nehezen. Nyárra le szeretnék fogyni 65kg-ra minimum. Ha ki iktatom az étrendbemböl a cukrot, szénhidrátot sikerülni fog?

Egy héten 5napot dolgozok 10órába pincérként mellette bevállalom esténkéi, a 45perces szobabiciklit meg felüléseket.

Sajnos az a baj, ha dolgozom 1x tudok enni aztán ennyi, mert nincs rá idöm, és ha haza érek 10után akkor veszem észre mennyire éhes vagyok és akkor amit találok.

Tudom, ezt pont nem kéne, de olyan helyen dolgozom, hogy sokszor az ebédet is futtába tudom megenni, vagy nem is eszek semmit. A víz fogyasztásról nem is beszélve, van hogy délután jut eszembe, hogy nem is ittam semmit...



2015. márc. 12. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen,estére kiéhezve elég nehéz fogyni. Mindenképpen a rendszeres étkezés fontos lenne, de ha már nem lehet akkor meg kell találnod a neked megfelelő kalóriabevitelt. A mozgásod elegendő lehet, hiszen a pincér lót-fut állandóan.

Mostanában olvastam egy olyan kutatást ami azt mondja, a napi kalóriabevitel számít, nem az hogy hányszorra visszük be a szervezetbe. A cukrot kiiktathatod, de a szénhidrátra szükség van, azt inkább délelőtt fogyaszd.

2015. márc. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbálj meg, ha máshogy nem, kis falatokban több étkezést bevinni! (Pl. egy csomag olajos magot tegyél ki valahova, és minden körben egyél belőle két-három szemet.) Napi egy evéssel sehogy sem fogsz tudni lefogyni, de ha még az egyik alapvető tápanyagot csökkented is mellé, nagyon keményen rosszul lehetsz.
2015. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!