Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövő héten műtétem lesz. Nem...

Jövő héten műtétem lesz. Nem sportolhatok egy darabig. Mennyi kalóriát ehetek naponta, hogy ne hízzak meg úgy, hogy csak fekszem?

Figyelt kérdés

A térdemet műtik, utána gipszben leszek min. 6 hétig. Tehát sok mindent nem tudok majd tenni, csak feküdni szinte. Gondoltam arra, hogy majd fekve súlyzózom, de a doki szerint nem szabad erőlködnöm, főleg amíg varrat van benne. Marad a kevesebb evés.

Csak fekvés mellett mennyit ehetek, hogy ne hízzak el?


2010. febr. 16. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem eszel rendesen ,akkor nem fog a mütött terület megygyógyulni, tehát ne akarj diétázni. Kevés édességet egyél, meg eleve CSAK annyit, hogy ne érezz éhséget, ne akarj jóllakott lenni.
2010. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógytornász tud tanácsokat adni minden kórháznak van kérd meg össze állít neked ágyban végezhető gyakorlat sorokat,neegyél édességet, és fehér lisztes dolgokat,egy egészséges étrendet te is össze tudsz állítani magadnak.Figyelj oda a rostokra, nehogy szorulásod legyen a fekvéstől az én ajánlásom: reggelire:főzött zabkása gyümölcsel pici méz, tízórai:gyümölcs vagy egy joghurt félmarék magvakkal, ebéd: párolt husi sok zöldséggel és barna kenyérel, uzsonna:gyümölcssaláta vagy joghurt, Vacsi: mellsonka, párolthusi, hal vmelyik, zöldséggel,az ebédet variáld kell a rizs lehetőleg barna, krumpli főzve,tojás stb szóval ne vonj meg semmit magadtól csak ésszel és jól párosítva, folyadék bevitelre figyelj a trombozis veszély miatt napi 2,5 liter kell minimum. Esetleg dietetikust is megkérdezhetsz a kórházban!
2010. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!