Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy foggyak junius 1ig 13 kilot?

Hogy foggyak junius 1ig 13 kilot?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek lefogyni mert 168cm es 68.5 kg vagyok

Szornyen zavar, mert nagyon csunyanak gomdolom a testem....


2015. márc. 19. 06:48
 1/6 anonim válasza:

Szia én pont egy hónapja kezdtem el fogyózni most -5 kg nál járok ( most egy kicsit visszafofok mert úgy érzem gyorsan fogyok) "régebben" nagyon sokat ettem ma már napi 2-3 szor ezek és sokkkal kevesebbet.! Valamint minden reggel frissen facsart citromlevet iszok langyosan ez jól beindítja az emésztést is!

Teljes kiörlésű kenyeret eszek!

És egy hónapja semmi édességet nem ettem eleinte nagyon furcsa volt de már hozzászoktam!

2015. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyébként én 64 kg ról indultam :)
2015. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Teged mi motivalt?
2015. márc. 19. 19:12
 4/6 anonim válasza:
Igazából híztam pár kilót az utóbbi egy évben 10 et kb és nem tudom felvenni s ruháimat perdig elég sok van belőlük :) leginkább ez! :) meg sokkal jobban éreztem magamat régen! :)
2015. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valamint elkezdtem mozogni pedig amikor régen sulis voltam még a tesi órákra mindíg orvosi igazolással mentem be, úgyhogy nagyon nehéz volt rávennem magamat , de a futásra még mindíg nemtudom , nem szeretek futni! Vettem szobabiciklit napi 1,5 órát tekerem meg ebéd után 3-4 km-t sétálom párommal! És este 6 után nem eszek semmit sem!
2015. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb módszer, de ha sürgősen akarod akkor ketogén illetve Atkins, viszont utána ne zabálj, mert többszörösen visszajön.
2016. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!