Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám lefaragni a...

Hogy tudnám lefaragni a felesleget a csípőmről?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy nincs olyan hogy helyi zsírégetés, szóval tudnátok étkezésbeli vagy edzésbeli tanácsokat adni? Hetente 3x vagy 4x szoktan két órát edzeni (1 óra kickbox, háromnegyed óra erősítés, a többi idő nyújtás, néha pihenek pár percet a kettő között), 1200-1300 kcal-t eszem, cukrot és fehér lisztet nagyrészt nélkülözve. 172 cm vagyok és 57 kg. Fogyni még olyan 4-5 kg-t szeretnék. Segítenétek?

2015. márc. 22. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ketogén diéta
2015. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen alacsony kalóriabevitellel szerintem is jó a ketó.

De a moderált (1 g/zsírmentes ttkg) fehérje és sok zöldség típusú verziót ajánlom nem 30g ch bevitellel, hanem a kíméletesebb 50g (sortolóknál még több) felszívódó ch bevitelest, kortizolszint megőrzése miatt.

2015. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!