Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az L-carniti...

Mi a véleményetek az L-carnitine 3000 mg fitness italról?

Figyelt kérdés

Szoktam néha venni, újabban, de leginkább az érdekelne, hogy ez egy egyszerű cukormentes ital némi l-carnitinnal, ami szimplán csak kalóriaszegény, vagy megfelelő étrend , és rendszeres edzés mellett rásegít valamelyest a súlycsökkenésre, zsírégetésre?

( Köszönöm, nem kérek lehurrogást, nem várok csodát egy italtól, miközben ülök a s...emen és meg se mozdulok, mert igenis, hogy diétázom, és edzem is csak érdekel, hogy valakinek van e róla valamilyen tapasztalata!?)

Amúgy 173 centi 60 kiló vagyok


2015. márc. 23. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A személyes tapasztalatom az, hogy akkor segít (egy kicsit) az l-karnitin, ha sportolsz. Én épp stagnáltam 3 hete, aztán a sportolás előtt elkezdtem inni egy adag l-carnitint, azóta szépen lassan megint megindult a fogyás. Én ilyet használok: [link]
2015. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amint írtam sportolok.
2015. márc. 23. 21:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szokásom ilyenekkel élni, mert nem vagyok az a fajta aki csak vár és lesi a sült galambot. Csak mostanában néha néha látok az egyetemi büfében, és kicsit rákaptam, és nem azért mert,, hogy azt hiszem, hogy ,,jaj de jó fogyókúrás ital", hanem mert energiaszegény (10 kcal 1 liter) és, hogy ne kelljen állandóan vizet inni, a kóla zero meg köztudottan nem a legegészségesebb dolog a világon.
2015. márc. 23. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!