Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok a fogyasztó...

Mit szóltok a fogyasztó gyógyszerek be vonásához? Szedett valaki ilyeneket?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Milyen bevonás - nem halllottam még róla.


De ha annyit jelent, hogy CSAK recepter lehet kapni, akkor csak helyeselni tudom. Vannak olyan emberek, akiknek orvosi felügyelet mellett szükségük van ilyenre, de csak úhy hobbiból ne szedegesse senki, mert igen komoly bajokat okozhatnak.

2010. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Hallottam. BE kéne vonnni az összeset. Legjobb esetben is csak a pénztárcád lesz karcsúbb tőle. Eszembe nem jutna soha ilyen szarokat beszedni.
2010. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsésnek mondhatom magam,mert nekem nem írták fel,különböző gyógyszerek szedése miatt.

Azok nélkül is szépen fogyokatok.

Csak azt tudom mondani,hogy akarat és kitartás kérdése a fogyás.

Az ellen nincs kifogásom ha valaki,kórházban orvosi felügyelet mellett szed ilyen gyógyszereket(na nem azt a három fajtát amit betiltanak).

2010. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fogyni ezek nélkül a sz@rok nélkül is. Nem bánom, ha bevonják őket. Csak akaraterő kell, és kész. Akinek meg nincs, az a tabletta mellett sem fogja megállni, hogy ne zabáljon. Akkor meg sokat nem ér. Csak tönkreteszi a gyomrát. Egyik kolleganőmet tavaly temettük el 37 évesen. Egész életében fogyózott (persze normálatlanul), meg szedett mindenféle szart. Amit piacra dobtak kedden, már szerdán megvette. Gyomorrákban halt meg. A doki mondta a férjének, hogy 80-ban ezek miatt alakult ki a rák.
2010. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is be kéne vonni. Sok szir-szart kipróbáltam én is... de a bankkártyámon lévő pénz csökkenésén kívül semmi nem változott!:S
2010. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!