Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 hónapja teljesen abba...

8 hónapja teljesen abba hagytam a dohányzást.14 évig dohányoztam. Csak úgy ugranak fel a kilók rám. Valami hatásos fogyókúra módszert ajánlani koplaláson kivül?

Figyelt kérdés
Biztos hogy a dohányzás abba hagyása okozta, mert sose híztam max 1-2 kiló ingázott a testsúlyom, most meg úton útfélen kérdezik hogy terhes vagyok-e....elég kellemetlen. Rám jött 12kiló kb 3 hónap alatt, azt hiszem úgy 2 hónapja már abba maradt a testsúly növekedés, de nem biztos. Nagyon rosszul érzem magam így, rettegek a melegebb időtől mikor már nem húzhatok kabátot fel, amivel takarhatnám magam. Akármilyen tanácsot szívesen vennék, akár itthoni edzéshez aerobik dvd-t, valami bevált könyv amibe leírják jól mit szabad és mit nem enni. Kérem segítő szándékú emberek írjanak.

2015. márc. 24. 22:29
1 2
 1/14 anonim válasza:

En módszert nem tudok de egy tanácsot adnék 1 hét/fél kiló

Ez az egészséges

2015. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, észben tartom.
2015. márc. 25. 00:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem híztam egy kilógrammot sem, amikor letettem.. Kitartás, szedd össze magad!
2015. márc. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Napi fél óra szobabiciklizés és ne egyél kenyeret,tésztát,cukros dolgokat.Ne legyen otthon semmi nasi !
2015. márc. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vagy nassolgatsz napközben a cigihelyett, vagy egyszerüen jobban tudja hasznosítani a szervezeted a bevitt kajákat.


Szerintem jót tenne, ha elkezdenél sportolni - otthon is lehet, minden különösebb költég nélkül, meg figyelj oda arra, hoyg mit eszel.


A kalóriabázis.hu-n nagyon jól tudod kontrollálni a dolgot.

2015. márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Étkezésedben nincsen véletlenül túl sok gabona, cukor vagy tejtermék?
2015. márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam 3 hónap alatt 15-16 kg jött fel, 3 évvel ezelőtt!!

Sok féle-fajta módszerrel próbálkoztam, ami nálam eredményt hozott az a dr. Dukán-féle módszer.

[link]


[link]


Olvasd el, persze lehet kapni a könyvét is, sokkal bővebb információt ad. És persze mellette a napi mozgás!!!

2015. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyszeruen tobbet eszel mint korabban, mert a cigi nem nyomja el az etvagyadat.


Egyel kevesebbet, mozogj tobbet. Ennyi.

2015. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az emèsztèsemmel van baj, arra hatott a cigi letevèse, általában 4-5naponta wc zek, amikor cigiztem ilyen nem volt. Nem eszek több nasit mint mikor cigiztem.
2015. márc. 25. 08:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, 7es válaszoló neked különösen, elolvasgatom amit linkeltél.
2015. márc. 25. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!